Slovo úvodem

Vážené členky a členové Senior parlamentu,

po delší časové odmlce mám pro vás pozitivní zprávu. Podařilo se po technické stránce vyřešit další provoz stránek Senior parlamentu a jeho hlavní organizátoři jsou připraveni pokračovat ve stejném duchu, jako tomu bylo ještě na podzim loňského roku.

Já se těším, že budu moci sledovat vaše diskuze. Obsah stránek bude pravidelně aktualizován a budete seznamování s nejnovějšími návrhy zákonů tak, jak přicházejí do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky. Na vaše podněty se hlavně těším i ze své nové pozice předsedy ústavně-právního výboru Poslanecké sněmovny.

Děkuji všem aktivním členům, že se znovu zapojí do diskuzí a doufám, že jejich názory budou použity někdy i v tom našem Parlamentu na Malé Straně.

A snad se po delší době konečně podaří zorganizovat setkání členů Senior parlamentu u nás v Praze ve Sněmovní ulici.

Váš

Radek Vondráček

Vyhledat diskuzi

Člen Dagmar Poláková

Hlasování


Diskuze

Kuloáry
10.10.21

Koalice měly pouze dva důvody pro svůj vznik. První, aby se do sněmovny dostali lidé ze strany, která by vůbec neměla šanci překročit hranici 5 %. A druhý důvod je porazit stranu, která šla do ****b sama za sebe. A to je hodně zbabělé.

Souhlasím s panem *****kem.

Ano, souhlasím s předchozími komentáři.

Mělo by to být především na dohodě mezi zaměstnavatelem a zaměstnancem. Vždyť i práce na home office se dá kontrolovat, tak si nemyslím, že by lidé pracovali hůř než třeba v kanceláři.

Toto není otázka na ano-ne. Souhlasím s předchozími komentáři.

Hlasuji pro ano, ale mám obavy, že přídavek na dítě opět některé rodiny zneužijí a použijí na jiné účely, než pro potřeby dítěte.

U humanitních oborů není maturita z matematiky důležitá. Počítat by se měli naučit na základní škole.

Platy pedagogú se sice zvýšily, ale vzrostly také ceny zboží, služeb, a pod. A pořád jsou nejhůře placenými vysokoškoláky. Proto muži po několika letech ze školství odchází aby uživili rodinu, když je manželka na ,,mateřské do****né".

Seniorský parlament, z.s., IČ 07132051 © 2018 - 2022. S vytvořil SEPIA SOFT s.r.o..