Slovo úvodem

Vážení a milí členové Senior parlamentu,

máme 9. volební období Poslanecké sněmovny.

Na pondělí 8. listopadu je svolaná ustavující schůze v rámci, které proběhne slib poslanců.

Dále navrhneme ustavení mandátového a imunitního výboru, stanovíme počet místopředsedů Poslanecké sněmovny a navrhne se jejich volba.

Dalšími body programu budou návrh na volbu předsedy Poslanecké sněmovny a návrh na zřízení sněmovních výborů.

Vážení a milí,

velmi rád bych navázal na setkání, které jsme měli ještě před covidem. Věřím a snad nám tentokrát i osud bude nakloněn, že se to konečně podaří a ve Sněmovně se opět sejdeme.

Přeji vám pěkné podzimní dny, hodně zdravíčka a opatrujte se!

Váš

Radek Vondráček

Vyhledat diskuzi

Člen Jana Horníková

Hlasování


Diskuze

Kuloáry
10.11.21

Setkani probehlo jiz v roce 2019 a nedomnivam se, ze by ubralo poslancum cas na jejich praci, nebot se takove akce konaji mimo jednaci dny.

Kuloáry
08.11.21

Rovnez bych uvitala moznost setkani clenu Seniorparlamentu na pude Poslanecke snemovny.

Jiz se stalo predpokladane, Senat zmrazeni odmitl, platy poslancum atd. naopak vyrazne porostou.
Tady zacina setreni a rozpoctova odpovednost.

Zajemcu o vladni kresla je vic nez kresel, proto se dalsi vytvori a tak zacne budouci vlada setrit sama u sebe. Dobry priklad pro ostatni.

Predstavitele statni moci si nakonec platy nezmrazi. Senat predlohu vrati a nova Snemovna uz zadne zmrazeni nelpripusti, takze jim platy vyrazne narostou.Jejich heslo Spolecne to dokazeme.

Predstavitele statni moci si nakonec platy nezmrazi. Senat predlohu vrati a nova Snemovna uz zadne zmrazeni nelpripusti, takze jim platy vyrazne narostou.Jejich heslo Spolecne to dokazeme.

Vol. kampaň nebyla férová, proti ANO byla vedena masivní často vulgární kampaň podporovaná i veřejnoprávními médii, zejm. ČT. Volby vyhrálo ANO i na mandáty, nebálo se jít do ****b samostatně, koalice stran s odlišnými programy vznikly účelově, neboť některé strany by samostatně neměly šanci uspět

Kuloáry
10.10.21

ANO vyhrálo volby i na počet mandátů, do ****b šlo samostatně, Dvě koalice jsou složeny účelově ze stran, které mají odlišné programy, ale bály se jít do ****b samostatně, protože by se některé do PS nedostaly. Proti ANO byla vedena masivní až vulgární kampaň. To podporovala i veřejnoprávní média.

Takovy vyznamny den nepodporuji.Vyjimecne Cechy zijici v zahranici lze ocenit konkretne.Ne vsichni Cesi v zahranici si vyznamny den zaslouzi a navic se casto ani k CR nehlasi.

Administrativne temer nerealizovatelne.

Vysílání České televize není vyvážené, někteří moderátoři jsou neobjektivní. Obecně Česká televize neplní úkol, který má mít veřejnoprávní médium.

Pokud není jiná možnost, tak ano. Ale kdo posoudí, zda není jiná možnost, toť otázka. Vždy bude někdo pro a jiný proti.

Senát je v současné podobě nadbytečný, ke z****ní senátorem stačí minimální počet hlasů, ****či jeho nadbytečnost dávají jasně najevo.

30 dnů je dostatečná doba, je třeba spíše zvýšit pracovní aktivitu.

Označení 1.května jako Svátek práce bych neměnila a nerozšiřovala.

Kumulace funkcí, kumulace platů a ani jednu činnost nevykonávat pořádně.

Seniorský parlament, z.s., IČ 07132051 © 2018 - 2022. S vytvořil SEPIA SOFT s.r.o..