Slovo úvodem

Vážené členky a členové Senior parlamentu,

po delší časové odmlce mám pro vás pozitivní zprávu. Podařilo se po technické stránce vyřešit další provoz stránek Senior parlamentu a jeho hlavní organizátoři jsou připraveni pokračovat ve stejném duchu, jako tomu bylo ještě na podzim loňského roku.

Já se těším, že budu moci sledovat vaše diskuze. Obsah stránek bude pravidelně aktualizován a budete seznamování s nejnovějšími návrhy zákonů tak, jak přicházejí do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky. Na vaše podněty se hlavně těším i ze své nové pozice předsedy ústavně-právního výboru Poslanecké sněmovny.

Děkuji všem aktivním členům, že se znovu zapojí do diskuzí a doufám, že jejich názory budou použity někdy i v tom našem Parlamentu na Malé Straně.

A snad se po delší době konečně podaří zorganizovat setkání členů Senior parlamentu u nás v Praze ve Sněmovní ulici.

Váš

Radek Vondráček

Vyhledat diskuzi

Člen Josef Vybíhal

Hlasování


Diskuze

Kuloáry
14.04.22

Zdravím všechny.Tak SeniorParlament je zpět.Paráda.Co zde,ale psát? Je to tady samá cenzůra!
Kdysi skupina Synkopy 61 zpívala písničku ,,Válka je ****" a komouši ji necenzurovali. A co vy demokrati?

Kuloáry
16.11.21

Zase nám bude šéfovat ta nechytřejší strana ODS. Vzpomínám na devadesátá léta ,na ty statisíce okradených v různých fondech,kampeličkách a bankách.Dnes její pohrobci,strana bankéřů,podnikatelů ,Janoušků,Nováků a jim podobných nám vykládá ,jak to bude zase fajn. Lidé skutečně mají krátkou pamět.

Kdysi primátorka Chomutova chtěla prosadit,aby se neplatičům pokut dlužné částky strhávali ze socialnich dávek.Bývalý předseda Senátu Milan Štech(ČSSD)prohlásil,že je to nepřijatelné,že chudí by byli ještě chudší.Upřímně.Já jsem chudého gadžu neviděl,ale viděl jsem chudého pracujicího.

Souhlasím plně s paní Malinkovičovou.Jen bych dodal: Většina dnešních důchodců si svůj důchod
poctivě odmakala za mizerný bolševický peníz. Režim živý statisíce netahačenků,kterým vadí práce i když ji dělá někdo jiný. Doufám,že to Adamové,která tam sedi minimálně za sto papírů ****či spočítají.

Vážení. V pátek 2.4.dávají Smrtící epidemie. Moc poučný film a doporučuju všem těm křiklounům o lidských právech. A kde jsou práva těch pozůstalých, nemocných a mrtvých. Jestli to vláda konečně nevezme pevně do rukou tak jsme všichni v*****u.

Svým arogantním až nadřazeným chováním a svými rozsudky, velkou měrou přispívají do té m*****ní žumpy, která v tomto státě existuje.

Vážení. To co předvádí naše soudy, včetně ústavního je unikum. Naši soudci se hlavně starají o své třinácté a čtrnácté platy, ve zkráceném řízení si přidělují peníze o které se nezasloužili a hlavně na všechny světové strany, vykřikují o té své nezávislosti, jako jako komunisti o své vedoucí úloze.

Přítelkyně vychovala tomuto státu dvě děti, které tomuto státu platí daně. A jak se ji tento stát odvděčil?
Přidal ji práci o čtyři roky navíc a dal důchod deset tisíc. Kdybych ji finančně nepomáhal tak pojde hlady. Tento režim platí statisíce netahačenků a ty co pro něj pracovali nechá v nouzi.

Populismus nejhoršího zrna.

Hlasoval jsem ne! Když všichni ti co se váleli na mezi, když zrovna kvetli třešně, tak stát nepotřebovali, když nastali problémy volají státe pomoz, státe zaplat. Tento stát je plný těch, co mají nataženou ruku pro peníze. Na tuto solidaritu tahle demokracie jednou chcípne,jak slavný Sovětský svaz.

Tento deficit je katastrofa. Kdybych měl možnost, zeptal bych se ministryně financí ,jestli zná pojem ,,BANKROT". Ono je lehké tisknout peníze, ale jednoho dne dojde v tiskárně papír a barva , elektrárna vypne proud, protože za něj nikdo neplatí a pak nastane doba, kdy se bude platit tvrdými.

Sucho v Česku. Já bych dodal jen toto: Lidé se k****i chvilkovému zbohatnutí či potěšení, dopouštějí vůči přírodě a krajině neuvěřitelných zvěrstev. Jestli brzy nezačne platit ,že pitná voda, úrodná zem je nad zlato, lidé rychle zjistí ,že močůvka se nedá pít a písek se nedá jíst.
Vybíhal Josef

Ne. Znám dr. Křečka z dob ,kdy s panem Tarabou chránili nájemníky před bafunáři,kteří vyhazovali lidi z bytu. Je tam konečně někdo ,kdo ví co je třeba Mostecká výzva, kterou v Praze nechtějí znát a kdo je schopen se nás zastat. S odchodem Šabatové skončila doba temna.

V žádném případě NE! Když si koupíte nové CD nebo DVD, autorské poplatky jsou již v ceně .Když si koupíte v elektře čisté CD nebo DVD, autorské poplatky jsou již také započítány a oni se nestydí chtít po lidech další prachy. Na jedné straně HOGO-FOGO a na druhé v TV vykládají jak jsou na tom špatně.

Hlasoval jsem Ne. V temných dobách, kdy tady neomezeně vládla modrá strana, jsem často slyšel názor cituji: ,,kdo má prachy, koupí si u soudu spravedlnost". Příkladů bychom našli dost. Plebejci budou dál skřípat bezmocně zuby,bafunáři se budou dál smát, válet u bazénu a užívat své miliony.

Celé roky čtu v novinách, slyším od ekonomů, že lidé by si měli tvořit reservy. A čeho jsme svědky? Jak všichni volají já nemám, státe zaplat. Rozdávat a odpouštět peníze je politicky krásná věc. Stát tady není od toho, aby se o někoho staral. Krásné heslo. Ta modrá partaj se k tomu určitě nepřizná

Vážení, můj názor bude znít až kacířsky. Mají dnes lidé děti proto ,že je chtěli ,nebo ,že je platí stát?
Moje přítelkyně ,které je dnes šedesát pět a měla děti začátkem sedmdesátých let, by vám řekla ,jak to chodilo v tom slavném socialismu. Asi by jste se divili. Komunismus je až teď!!!!

To co se dnes děje na našich silnicích je hrůza a děs. Kdysi formani přešli ze silnic na železnici. To byl pokrok. Tento režim vrátil formany zpátky na silnici. Rozdíl je jen v tom, že vyměnili koně za nákladáky. Radikální a hlavně rychlé řešení by to fakt chtělo!

Pracoval jsem u metra 22 let, jako strojvedoucí a hlasoval jsem NE a vím proč. Všem co hlasovali ANO, vzkazuji : O metru a pražské cestující veřejnosti nic nevíte!

Seniorský parlament, z.s., IČ 07132051 © 2018 - 2022. S vytvořil SEPIA SOFT s.r.o..