Slovo úvodem

Vážení a milí členové Senior parlamentu,

máme 9. volební období Poslanecké sněmovny.

Na pondělí 8. listopadu je svolaná ustavující schůze v rámci, které proběhne slib poslanců.

Dále navrhneme ustavení mandátového a imunitního výboru, stanovíme počet místopředsedů Poslanecké sněmovny a navrhne se jejich volba.

Dalšími body programu budou návrh na volbu předsedy Poslanecké sněmovny a návrh na zřízení sněmovních výborů.

Vážení a milí,

velmi rád bych navázal na setkání, které jsme měli ještě před covidem. Věřím a snad nám tentokrát i osud bude nakloněn, že se to konečně podaří a ve Sněmovně se opět sejdeme.

Přeji vám pěkné podzimní dny, hodně zdravíčka a opatrujte se!

Váš

Radek Vondráček

Vyhledat diskuzi

Člen Ladislav Kašpar

Hlasování


Diskuze

Kuloáry
23.01.22

Copak jsme se Slovenskem vyhlásili Rusku válku??? Byli jsme pro ně vždy jen vázaly což nám sdělili už i oficiálně. Tragedie Slovanů byla v r.1968, tehdy jsem se opravdu bál. Dnes už by sem neměli odvahu páchnout.

Kuloáry
23.01.22

Je třeba připomenout či vláda a kdo podepsal evropskou dohodu o přístupu k šílenosti zvané Green Deal. Najednou to příznivcům Babiše vadí a chtějí nápravu od nové vlády. Svět je globalizovaný a představa o kupování energetických komodit u sousedů je úsměvná. S Ruskem nesousedíme.

Kuloáry
22.01.22

Odstoupení Farského není důsledkem nějakého ovlivnění občan. veřejnosti ale o m*****ních vlastnostech jeho i strany. Což však není vlastní trestně stíhanému poslanci který nikdy neodstúpí. Dění ve státě lze společným postupem ovlivňovat jen plebiscitem a ne peticemi na nějakých PL či této "platformě"

Kuloáry
20.01.22

Kauza Farský skončila takže teď je na řadě kauza trestně stíhaného poslance Babiše jehož neúčast na jednáních sněmovny dosahuje skoro 80%. To však jeho licoměrným příznivcům, na rozdíl u Farského, nevadí. Na toto téma určitě prezidentské PL petici neorganizují

Kuloáry
19.01.22

Takový dotaz musíte adresovat na [email protected] Ale má zkušenost je taková, že je to mrtvý email.

Kuloáry
19.01.22

Takový dotaz musíte adresovat na [email protected] Ale má zkušenost je taková, že je to mrtvý email.

Kuloáry
19.01.22

Když tak chcete rozjet diskuzi tak jste zapomněl stanovisko ke ZD (zdanění důchodu) což však není povinné. O tom určitě PL žádnou anketu nevedou. Děkuji za hodně přínosné upozornění na změnu statusu Radka v PS.

Kuloáry
18.01.22

Je jasné, že řadový poslanec Radek to zde z pozice šéfa PS už nerozhýbe. Projevuje se teď už jen opozičně, změnil image a kdoví s jakou rolí teď spekuluje. Otázkou také je určitě financování SP.

Kuloáry
04.01.22

Tímto vlakem se já nesvezu. Mne spíše zajímá názor na to, že ten, vámi zde nedotknutelný, soudruh a jediný pacient LDN v Lánech navrhnul premiérovi zdanit důchody.

Kuloáry
22.12.21

Nevím zda to vy všichni opoziční ode mne příjmete ale i přez to vám všem upřímně přeji krásné vánoční svátky prožité pokud možno ve zdraví a co nejmenší problémy s tolerováním nové vlády v nastávajícím roce.

Kuloáry
15.12.21

Jak vidno, p. Koplíku není to dobrý nápad obzvláště když už předem víte o nezájmu nové šéfky parlamentu o vás důchodce. Otázka také zda by ona po těchto komentářích měla zájem o některé nepřátele. Takže "Radek" vás třeba někde možná pozve a vyřeší vaše problémy.

Kuloáry
13.12.21

A to jako se teď p. Koplíku všichni odvrátíte od ANO, Babiše, Vondráčka a hodláte vzývat novou šéfku parlam. a koalici Spolu? No, fakt je, že hromada komoušů-důchodců přeběhla k jiným korytům a když ta vyschla budou opět převlékat kabáty. Netvrdím, že se to týká vás ale potrefené

Kuloáry
13.12.21

husy snad zakejhají. Nedovedu si totiž dost dobře představit případnou exkurzi do sněmovny těch lidí kteří zde v minulé době nemohli opozici a třeba p. Pekarové- Adamové, přijít na jméno. To je ta neprozíravá politika? Trochu licoměrné.

Kuloáry
12.12.21

Vy jste zase nepochopil že SP je soukromá iniciativa p. Vondráčka a nechápu důvod a smysl nějakého přebírání těchto stránek vedením nové sněmovny. Obzvláště když skladba zdejších "poslanců" je ryze probabišovská tudíž dnes opoziční.

Pane Škromachu, je váš příspěvek zasazen vůbec do dnešní doby? Moc si nevzpomínám na vítězství lidovců v nějakÿch parlamentních volbách.

Kuloáry
12.12.21

Sarkazmus vašeho příspěvku p. Koplíku je evidentní a z mého pohledu je irelevantní. Pokud některým důchodcům exkurze do poslanecké sněmovny stačí k pocitu že se o ně p. Vondráček dobře postaral je jejich věc.

Kuloáry
10.12.21

Lánská absurdita dostoupila k vrcholu. Nebyl jsem zastáncem aplikace čl.66 ústavy jen pro to aby se pacient lánské LDN historicky znemožnil sám. Ale po dnešku žádná kompetenční žaloba ale okamžité použití tohoto článku. Je to nebezpečný člověk.

Kuloáry
10.12.21

Vykašlali se na to hlavně ti příznivci Babišovy vlády a vedení sněmovny.

A také v podpalubí je hodně smutku. Hlavně u ČSSD je nálada pohřební a nic nezmění ani dnešní (nelze zde napsat to slovo)" jmenování" nového vedení.

Kuloáry
24.11.21

Nedá se nic dělat, nic netrvá věčně. Čas oponou trhnul a SP se tak stal opozičním, seniorským "poklábosením s dvakrát nez****ným šéfem do vedení sněmovny v čele. Fantasmagorička Mudr Peková prohlásila, že mnohá covidová úmrtí jsou z vystrašení tak ať řady nepořízenou i zde.

Kuloáry
09.11.21

Nic proti exkurzím v dolní komoře. Jen nevím, kdyby si každý řadovÿ poslanec pozval na prohlídku parlamentu svůj fan klub, zda by zbyl ještě nějaký časový prostor pro práci poslanců.

Kuloáry
07.11.21

I přes to, že SVK ukončila šetření stížnosti na volby, stále zde zaznívá zpochybňování výsledků. Pokud někdo má důkazy na jakékoli podrazy měl možnost přezkumu jinak jsou podobné výroky jen plácáním do vody na úrovni vlastního názoru. Podraz na lidi v ČR je zlodějna E-Boh. a způsob řešení této vlády

Cenzůra je bohužel cenzůra a nedají se zde napsat běžná slova.

V tom vytečkovaném je slovo *********.s.k.é.

Pro ANO jsou to Pyrrhova čísla a pokud se jimi s p. Vondráčkem p. Kudrnáči holedbáte je to trochu málo a ve sněmovně nestačí. Také vaše přání vidět p. Vondráčka za pultíkem či na pultíku s kytarou je už z říše snů. *****ské, ať užitečné či neužitečné, jednání s krysami z hradu mu zlomilo vaz v ANO.

Když už jste musela zmínit mé jméno paní Kapalová tak jen připomenu, že váš nesouhlas patří k té menšině. A většina poslala Babiše víte kam, čímž vám však nebrání lkát na jeho politickém hrobě.

Pustil jste se na velmi tenký led p. Vondráčku. Pokud jste tam nelezli oknem tak dveře oddělení na ARO vám musí někdo otevřít. Pokud neotevřel je možná důvod proč se tím a taktéž pravostí podpisu po trestním oznámení zabývá policie. I Babiš se od toho distancoval. A s tímto do vedení sněmovny?

Třicet dnů po plebiscitu se dle zákona má sejít nová sněmovna což je 8.11. Co jste to vlastně vymohl na nemocném člověku bez vědomí ošetř. lékaře p.Vondráčku? Vašim jednání v doprovodu hradního šaška se na popud ÚVN musela zabývat policie. Je to z vaší strany hyenismus který jste tak kritizoval.

Nevím jakou spokojenost chcete vyjadřovat čtyři dny po volbách pane Vondráčku. Včera jste několikrát v interwiu 24 s p. Witovskou označoval vítěze ****b Ano. Spíše by mne zajímalo zda jste již podal stížnost SVK proti vyhlášeným výsledkům ****b.

To co předváděl Babiš např. vůči pirátům se mu vrátilo způsobem jak se do lesa volá..... Koňům se dávají klapky na oči aby se moc nerozhlíželi a viděli jen to co chce kočí. "Vládní kočí" takové klapky v podobě úplatků nasadil své ****bní ekipě aby neviděli co nemají. Všechny však naštěstí neuplatil

Kuloáry
12.10.21

Jinak to dopadnout ani nemohlo a nepomohly ani úplatky. Propadliště dějin konečně pohltilo komouše, a pokud nenajdou socdem jiného patolízala do vedení tak pohltí i je. To, že Babiš po dalším veletoči chce najednou do "žvanírny" je pokus o poslední imunitní záchranu i když fakt poslední.

Budu-li se držet zadaného tématu tak proč jen státní? Proč né všichni? Ale je to jako všechno. Prý vstřícný krok z peněz daňových poplatníků. Hloupý před****bní trik.

Ano, nemůžeme do****t. Je to krátkozrakost s rčením, po mně potopa. Babišovskou mluvou je to účelovká, kampaň a před****bní oblbování naivních důchodců.

Nechtěl bych být majitelem nemovitostí, sloužící k obživě, které nemohu už léta používat. Stamiliony na toustový chleba a čapí hnízdo nevadí ale skutečné odškodnění přímých účastníků je namístě. Závist je hnusná věc. Objevila se i na jižní Moravě po tornádu.

Problém pro Volného, coby pronajímatele chudinských bytů v Ostravě-Přívoze, pokud budou takto kráceny státní příspěvky na bydlení.

Je to takové letité plácání prakticky však o ničem jelikož stále platí rčení o kypřících a nevypustitelném rybníku. Nakonec nám to zde osvětlil bývalý (budoucí?) poslanec, .....

....zřejmě z vlastní praxe, že je nutno je přeplatit aby nemuseli chudáci hledat přivýdělek u lobbistů, šíbrů a jiné pakáži kterými se ve sněmovně tak rádi obklopují

Proč ne. Ale zase těch pravomocí ne moc. Co kdyby např. zjistili kdo otrávil Bečvu.

Ne že bych byl proti zjednodušování zmíněné komunikace ale jak se už zmiňuje p.Kreutzer že každý lékař má možnost o pacientovi zjistit cokoliv a já dodám, že bohužel nejen lékař. Je to jen krůček pro hackery jak toho zneužít

Netroufám si zde ani v obecné rovině napsat vlastní názor. Nechci zdejším soudruhům a příznivcům totalitních režimů způsobovat vysoký tlak a nevědomky tak zvedat necovidové statistiky odchodů z tohoto světa. Ne všem se povedlo dospět do světa demokracie, respektu a osobní svobody.

Kuloáry
18.06.21

Nechce se mně uvěřit tomuto titulku: Půjčil si 120 tisíc. Předseda Sněmovny od něj vymáhal o 100 tisíc víc. Spolupráce s finančními šmejdy a tato funkce se minimálně m*****ně vylučují ale to nám snad p. Vondráček nějak vysvětlí.

Je to můj názor do kterého vám nic není. Psi štěkají ale karavana jede dál.

Pane Franku psal jste, že už s těmi hloupostmi končíte ale nějak se vám to nedaří. Škoda. Vám už nepomohou ani ti terapeuti. Ale i hloupost je boží dar.

Kuloáry
10.06.21

Hloupá věta ale s poměrně optimistickým zakončením, že se už konečně nebudete navážet do mých názorů a budete si hledět svého. A doporučení o zamyslení se, vám nemohu opětovat když není čím myslet.

Nereaguji na příspěvky bez výzvy. Paní Kapalová brod je ještě daleko a ani zde si nebudu hrát na Sibylu. Nejsem voděná ovce a nečtu různé hoaxy a konspirační weby laděné anti Gatesovskou a Sorosovskou tématikou. A vězte, že na chleba si ještě vydělat umím. Ale uvidíme!

Nedokážu dohlédnout konce a nechci dělat účet bez vrchního ( vlády) který už u toho případného krachu nebude. Ale třeba nepovedená šaškrána se Sportovní agetůrou mně optimisticky nenaplňuje. Uvidíme!

V intencích zadání vlákna. Jako velké korupční Fiasko a nedůvěru měla tato squadra po celou dobu existence. Ale ještě čtyři měsíce!!!

Kuloáry
05.06.21

A zde se musí o příspěvky prosit? A zrovna vás? Nechtěl bych kultůru urážet zmínkou výše vaší vyspělosti. Napadá mně parafráze z jednoho seriálu že kdyby hloupost kvetla tak by měl někdo stále jaro. Je to ale nad vaše rozlišovací schopností tak se tolik netrapte.

Kuloáry
18.05.21

A nebyl to ten K.H. který zplodil před popravou i tohoto přizpěvatele? Hloupé přízpěvky kdo a z čích peněz jsem rentován se ani nedají komentovat protože ne každý je schopen to pochopit. Jsem-li vinen tak pouze tím, že vůbec reaguji na takové přízemnosti ale na hrubý pytel hrubá záplata.

Určitě ano už jen proto, že, dle zdejší praxe, se orgány činné v trestním řízení často nejprve zabývají oznamovatelem a až pak oznámeným. A to ještě záleží na tom do které kasty oznámený patří. Mnozí bohužel tuto praxi znají, těmto orgánům nevěří a raději se jim vyhýbají.

Kuloáry
17.05.21

Schází tam ...... názoru dotknout. A pokud vás p. Kapalová znechucují mé názory nenutím vás se k nim vyjadřovat. Svědčí to bohužel o nesnášenlivosti k těm kteří si do****li jiný pohled na věc než se zde předpokládá. Hýkání k Babišovi o almužnu rád přenechám skalním rentierům. Zase pro vás neslušné?

Kuloáry
17.05.21

Je otázka, paní Kapalová, kdo koho znechucuje čímž se nechci jakkoli vašeho názoru.

Zaznamenal jsem, akceptaci vakcín schválených EMA. A potvrzení o vakcinaci v jakékoli podobě musí být zdarma. Platnost je zatím celosvětově diskutována. Vše kolem viru je zatím bohužel poprve.

Kuloáry
13.05.21

Chcete-li tvrdě tak tvrdě. Jaké právo vám dovoluje se neustále otírat o mé komentáře? Kde existuje manuál co do kuloárů patří? Já se nezmiňuji o tom kam zařadit vaše přizpěvky i když vím. Hloupé soudruhy a babišovce provokuji docela rád. Uvidíme zda zakejhá.

Já si nebudu hrát na nostradámy a vizionáře neboď nikdo neví co bude, jak to bude a co dalšího nás ještě s tímto virem čeká ale toto je určitý krok jak se trochu pohnout z místa. A ta menšina rozumných, odvážných a svobodomyslných má plné právo s tím nesouhlasit.

Kuloáry
12.05.21

Žádný parlament není jednobarevný a ani tento není i když si to přejete. Nemohu za vaši neschopnost připustit i jiný názor. Sklamu p. Franka když pro hradního, oligarchu a jeho přisluhovače a lháře nelze použít lepší výrazivo. Ale nic vám p. Franku nebrání v glorifikování zhora jmenováných a já ...

Kuloáry
12.05.21

...na rozdíl od vás, nebudu váš apetit komentovat. Už jsem pochopil, že chtít po vás, namísto okopávání kotníku druhým, aby jste se držel svých názorů, je nad vaše síly. S tím mrzením to nepřehánějte, já vám případný soucit nemám jak vrátit.

Kuloáry
06.05.21

Pánové, je to škoda. Chápu, že jste zvyklí z jiných webů na větší rachot. Senior parlament není určen k babskému plkání ale právě k projednávaným zákonům a aktuálním problémům. Tento projekt je volbami omezen, mohli jste vydržet do konce. A v prvé řadě jde o respekt k jinému názoru což vždy ctím

Vrbětice
06.05.21

Pane Kudrnáči velký dík za vaši poslední větu. Diskuze obecně neslouží jako agitační centrum pro přesvědčování o mé, jako jediné, pravdě, nebo dehonestaci těch co s ní nesouhlasí..

Vrbětice
05.05.21

Když už chcete něco objasňovat tak jsou to Vrbětice. Snad to nebude formou nějakých politicko-náboženských odkazů. Já si přečtu ty své. Nevzpomínám, že bych měl někdy zájem o informace na vašich odkazech. Takže proč? Já se na nic neptal.

Vrbětice
05.05.21

Já nevím proč musí diskutující svá tvrzení a "náboženství" dokládat nějakými odkazy. Já zde nikoho nepřesvědčuji a nepředělávám na víru mou. A budu-li parafrázovat tak ti bez sebevědomí musí své názory podpořit patřičným odkazem aby ukázali jak všechno ví. A nechápání není nebezpečné ale doživotní.

Nezaznamenal jsem nějakou novou diskriminaci, můžete proto prosím p.*****ku specifikovat jaká mnohá omezení tyto páry mají a kdo jim a čím tuto, dle vás těžkou situaci, ještě zhoršuje? Dékuji.

Vrbětice
04.05.21

Vrbětice a korán, Putin a muslimové, hrušky s jablkami, na to bych musel mít vysokou z Bohnic. Nebudu srovnávat nadřazenost někde v Nigérii s nadřazeností Ruské které jsem si zažil dost. Odkazy zde zásadně neotevírám, vystačím si se svou hlavou ale nemám nic proti tomu když někdo potřebuje podporu.

Vrbětice
03.05.21

Ano souhlasím. Nikam nevedoucí diskuze. Mám strach, že se zde bude sdílet odkaz na článek kde vlevo dole je popsána účast našich legionářů na Auroře čímž způsobili VŘSR. Trollům však nechci tímto nabízet střelivo a inspiraci na fake news kterým pak krmí důchodce.

Vrbětice
03.05.21

Pokud pane Koplíku nepochopíte, že tyto dvě akce nebyl žádný útok na Rusko ale odplata je pak diskuze zbytečná. Akce budí reakci. Není to řešení ale těm tzv. "útočníkům" to tenkrát přišlo jako zub za zub.

Vrbětice
02.05.21

Zpochybňovat práci BIS může jen hradní agent RF, jeho kohorta a pár tzv. našich lidí. Ano, to je ta ostuda lidí z kterých si však srandu dělat lze. Taktéž zasvěcené komentáře o obchodu se zbraněmi a municí a jejich likvidace na území cizích států jsou neověřené a laické. To bude příště Rusko....

Vrbětice
02.05.21

...likvidovat sklady s humanitární pomocí na cizích územích určené pro jejich nepřátelé? Asi ano. Některé komentáře by to připouštěly. Protože je to Rusko. Ale nepřátelská země. Ale také proto, že jsme v nepřátelském paktu NATO což rusofilové do dnes nezkousli.

Vrbětice
01.05.21

Pane Franku, pokud tomu rozumím, tvrdíte, že Babiš má ostudu jak mraky?

Naprostý souhlas s příspěvky dole. Kam taková zvrácená společnost může až dojít? Příště to může být třeba kůň či pes. Takové pokusy už venku byly. A chudáci, takto adoptované, děti. Vondráček si stěžoval na pokusy o rozpuštění sněmovny když má ještě tolik důležité agendy. To je jedna z nich?

Vrbětice
28.04.21

Jsou lidé, např. p. Sazeček, s kterými lze vést diskuzi aniž bychom se uráželi. Jsou však tací s jednobarevným viděním, svoji myšlenku nemají, nedokážou připustit jiný názor a bez rozumných argumentů se pouštějí na tenký led urážek. Zde srovnáváním se psem je nepřípustné. Psa bych urazil

Kuloáry
27.04.21

Vítr teprve příjde až oligarcha bude muset vracet peníze České republice za neoprávněně vyplacené dotace. Ale nebudu zde reagovat na podivnou rétoriku. Staré pořekadlo, chytrému napověz a hloupého trkni, by zde už nepomohlo. Všeho do času.

Kuloáry
26.04.21

Babiš přes svoje firmy požádal stát vedený Babišem o peníze. Stát vedený Babišem Babišovi podnikateli peníze dal. A protože bylo Babišovi premiérovi jasné, že kdyby tyto peníze stát chtěl následně získat z EU, bude s tím problém, prostě o ně nepožádal. Tak je to jednoduché.

Vrbětice
26.04.21

Nevím p.Koplíku proč mne seznamujete ve dvou vláknech se svým problémem který máte vůči USA. Mne USA nezajímá. Vlákno je o problému Vrbětic.Já na rozdíl od vás nejsem vázán mlčenlivostí ani žádné závažné důvody mně nebrání napsat svůj názor. Takže jste-li tak v utajení není lepší Silence Is Golden?

Vrbětice
25.04.21

Mne uspokojil plně. Šokován bych byl kdyby převlekl ten ruský kabát. Nejprve vyhostí diplomaty a pak chce pořád něco vyšetřovat. Dobře ví, že ty dva, Putinem vyznamenané, už za ručičku mu na hrad Švejnar nedovede. Vyhrožování jaké to bude mít důsledky pro vnitřní politiku v případě nevyšetření...

Vrbětice
25.04.21

..zapomněl jaké důsledky, v případě opačném, to bude mít pro něj a ostatní rusofily. Jen postižený může říci, že za mrtvé a miliardovou škodu je adekvátní náhrada zákaz Rosatomu do tendru. Všichni informování, bezhlaví politici jsou tupci nad kterými svítí jasné sluníčko z hradu na štěstí né na věky

Vrbětice
25.04.21

Jen malá odpověď pro paní Kapalovou. Nebudu se zmiňovat co si o takovém srovnání myslím. Ale narodil jsem se po válce. Takže válečné napadení, s jedenadvacetiletým obsazením okupační mocností a následnou porobou tohoto státu, v r. 68 si však pamatuji velmi dobře. Tento odporný agresor za zabité

Vrbětice
25.04.21

...nikdy nezaplatil a navíc se stále snaží vojensky napadat své sousedy a agresivní špionáží škodí po celém světě. Toto krajanské sdružení poškodílo naší republiku mnohem méně než za 41 let komouši a až nás napadnou a budete mít Posseltův samopal u břicha jako já Brežněvův pak můžete srovnávat.

Vrbětice
24.04.21

Nejde jen o exploze tzv. muničáků ale o likvidaci, Rusům nepohodlných, lidských cílů ať už povedené či zpackané, Litviněnkem počínaje. Hackerské útoky nepočítám. Nezaznamenal jsem, že v tom sobotním vystoupení byl zmíněn někdo z opozice coby osoba informovaná. Historicky Rusy vyhnal Kocáb a Babiš.

Vrbětice
24.04.21

Málo platné. Vy si myslíte, že by se Babiš a Hamáček s hradním, s tím jaké mají informace, nechali vtáhnout do nějakých podivných her? Ti tři ale vědí, jinak se nedá vysvětlit ten obrat k Rusku. To, že někdo nevidí nebo nechce vidět rejdy ruských špionů po Evropě, jejich povedené a spackané akce

Vrbětice
24.04.21

... s mrtvými, o Krymu ani Dombasu nemluvě. To jsou fakta. Nebo né? Právo na názor, ač zaslepený, má samozřejmě každý (všeobecně). Ale sympatie se stranou nepřátelskou je akt vlastizrádný jak jej předvádějí tzv."vlastenci" z hovězí SPD. O soudruzích se ani nezmiňuji protože do mrtvol se nekope.

Vrbětice
23.04.21

Někdo zde už vidí Ivanku jak tlačí Zemana coby vrchního velitele ozbrojených sil po Hradčanském náměstí a ten, mávajíce berlí, křičí: "....na Kreml". Není na místě vyvolávat válečnou histerii.

Vrbětice
23.04.21

Ach jo. Zde už nelze pomoci!

Kuloáry
19.04.21

Zde je vidět, že jedincům nestačí ani fakta celodenním zíráním na ČT. Bez rozumného uvažování kam svou soudružskou vlezlostí nás zatahují. Právě se konečně podařilo zabránit tomu abychom nebyli zatažení do někam. Chápu, že pro soudruhy je to rána.

Exekuce
19.04.21

Ta čísla mně nesedí. Možná je tolik vedených exekucí ale né lidí. P. Sazeček to napsal i za mne.

Kuloáry
18.04.21

Hradní trouba večer vyřkl něco ve smyslu společného postupu nejvýšších ústavních činitelů. Asi tím nemyslel nejvyššího když ten si dává týden na reakci. Co když na vydýchání podrazu týden nebude stačit a nepříjdou noty z Moskvy. Na webu čtu: Prezident je bezpečnostní hrozba. To je vrchní velitel o.s

Kuloáry
18.04.21

Nevím odkud berete informace o všech možných selháních ve skladech když se jednalo, jak se dozvídáme, o spackanou, špatně nastavenou, teroristickou akci který měla mít cíl v Bulharsku i s odstraněním obchodníka které nakonec také zpackali. Nevím za co dostali vyznamenání. A obchodní vztahy jsou ....

Kuloáry
18.04.21

....zcela marginální a stačí si to ověřit na netu. Já si, na rozdíl od vás, zase dovedu představit konec hradního poklonkování, havlíčkovského prosazování Rosatomu a podobných šaškáren. Proti tomu je třeba brojit a ne zbrojit. Ale chápu, že to někteří nechápou a míchají putina a covid .

Kuloáry
18.04.21

Při vší úctě k jiným názorům však musím poznamenat, že některé soudružské a rusofilské se dají pochopit vzhledem k lásce k sovětském svazu. Avšak slova která zde zazněla jsou nepřátelská vůči naší rep. a stejná zní i od čučkařů z hradu. Díky za váš výborný komentář p. Sazeček s připomínkou r. 68....

Kuloáry
18.04.21

....Je jasné z komentáře paní na jaké straně barikády jsme tehdy stáli. A ještě pro její informaci. Na tiskové konferenci po druhém výbuchu ve Vrběticích sdělil M. Stropnický, že tento nemohl vzniknout samovolně. Jsou-li Vrbětice šaškárna pak to není na 10 let v base ale na doživotí v Bohnicích

Takže nic pro odpírače EU.

Chápal bych to pokud by šlo o lidi kteří byli komouši ze země vyštváni a museli ji opustit. Ale pro ty ekonomické úprchlíky významný den? Už je těch dnů tolik, že na některé zbývá jen půlden a už jsme to zde řešili jednou

Kuloáry
17.04.21

Po****bní kolaps Hamáčka byl zřejmě většího rázu a měl být lékařsky vyšetřen i s hospitalizací protože nelze jinak pochopit jeho myšlenkové pochody s návštěvou země pro kterou jsme nepřátelé. Anebo to byl příkaz z hradu? Ještě že máme Babiše a pomalu jej "zbavuje" svéprávnosti.

Včera jsem koupil v *****itelské prodejně kilo výstavních brambor za 8.90kč. To co se prodává v supermarketech za 20kč zde mají za 3kč s označením krmné. Jiní rádoby zemědělci je vyvezou na pole a zaorají jak se jedni takoví prezentovali v jedné reportáži. A s jablky je to stejné.

ANO, u mne to není pocit ale přesvědčení, že ti co rozhodují u toho myslí velmi dobře. Hlavně na sebe. Jen to 25% dotovaných sympatizantů to není schopno pochopit.

Kuloáry
16.04.21

A po webu a emailech se šíří zprávy že navrhli seniorům nad 70 let odebírat ****bní právo, řidičská oprávnění či například chtějí rušit důchody. Asi zůstaneme u Babiše. Ten vytiskne další peníze a bude zase mejdan.

Bude to těžce vymahatelné nařízení a v důsledku brzda dopravy. Už vidím policajta jak s nově nafasovaným dvoumetrem dokazuje porušení vzdálenosti. Platnost bude doufám oboustranná a nebudou se na červené prodírat mezi auty a otírat zrcátka. Nic proti bezpečnosti, sám jezdím na kole.

Kuloáry
13.04.21

Klobouk dolů před min. kultůry, jméno napsat nelze, že se nezůčastnil Hamáčkovy vládní šaškárny. U mne stoupl o dva stupínky. Škoda, že to nelze napsat o jiných.

Kuloáry
13.04.21

Chudák ministr kultůry. Už ani jeho jméno se sem nesmí psát😭👎

Kuloáry
13.04.21

Zemanův vládní pudl splnil příkaz nedávno vyřčený jmenovaným. Druhý vyhazov těžce zapáchá Hamáčkovou pomstychtivostí ale zabil dvě mouchy jednou ranou. Nepochopil jsem kde najednou vzal koule Za*****ek a alespoň na chvíli dělá drahoty. Ale on se brzy poddá. Zdejším estétům: Neslušnosti jsou z tisku.

Kuloáry
13.04.21

Máte pravdu pane Adame. Rezervační, očkovací systém je nefunkční, v mých očích podvodný a nedůvěryhodný. Já čekám pátý týden a znám seniory pod 70 let, zdravé a po týdenní registraci i naočkované. Nějaký podvod nedokázali vyvrátit ani na 1221. O těch "prioritních" si myslím své.

Kuloáry
11.04.21

Nikdy jsem nenapsal nic sprostého jen citoval vyjadřování hradního pána což je nad chápání jeho poddaného čili potrefené husy. Pokud nejsou protiargumenty tak se vyhrožuje žalováním ať zasáhne SP. Nevím jak by zasáhla proti potrefeným, hloupým komentářům k mé inteligenci. Nebudu na rozdíl od vás...

Kuloáry
11.04.21

...zjišťovat tu vaši. Už ta věta kde se těšíte na další příspěvky s mou neinteligencí je protimluv a svědčí o mnohém. Nejprve žaloba a pak se těšíte co napíší??? A píši bez slovníku. Schopnost rozumné oponentůry není dána bohužel všem.

Kuloáry
09.04.21

Jsem rád, že jsem potěšil p. Sazečka. Netušil jsem jak málo stačí k radosti. Ale důchodci se prý radují i z maličkostí. Nevadí mně určitý tón jízlivosti ve vašem přízpěvku ale mám starost o to zdá je můj přízpěvek veden dost elegantní mluvou. Na Novinky.cz jste si na tamní mluvu nikdy nestěžoval.

Kuloáry
09.04.21

Putinův otrok. Měl jsem napsat hyena? Hnůj, povl nebo něco o jeho likvidaci a použít jeho mluvu? Cítíte ten rozdíl? Ne? Ne každý má ten dar obzvláště ne obdivovatel a sympatizant.Na jeho úroveň nesestoupím. A ani na vaši p. Franku s vaším zájmem o mé živobytí. Zřejmě se nemůžete zbavit zátěže.

Kuloáry
09.04.21

....minulosti což je zase vaše tragedie. Nemohu vám doporučovat napřímit pozornost do míst na hradě odkud takové jazykové perly vycházejí pokud nejste schopen připustit jejich existenci. Je mně líto, že jsem vaši zvědavost neuspokojil ale zkuste hledat na správných místech mezi soudruhy. NAJDETE???

Kuloáry
07.04.21

Izrael poslal ale ještě je nezaplatil. A já jsem neslyšel, že by z Francie nedošly. Ale už to není relevantní protože teď po té hradní šaškárně s odvoláním ministra budeme zavaleni sputnikem a očkování budete do konce dubna. Na kterou další se už vaří voda je nasnadě. Paralela se Slovenskem po....

Kuloáry
07.04.21

...dodávce sputnika se nabízí. Tam ovšem nemají putinovského otroka na hradě. Otroka, který hned při jmenování novému ministrovi řekl proč byl jmenován a jaké jsou jeho úkoly aby nebyl zodpovědný za mrtvé jako Blatný. Spekulace o pádu na politické dno byly liché a z hrůzou ani nedomýšlím čeho....

Kuloáry
07.04.21

je ještě schopna hradní sebranka s ohařem v čele vlády. Kostlivci ze skříní vylézají, viz prostějovský šíbr, ale voda asi ještě dobře nevře.

Zde se musím R. Vondráčka, coby předkladatele návrhu, zastat. Asi se hodně zasměje, že lobuje za nějaké vyznavače Covidova kultu. Chápu, že zde nejde o poslanecké imunity, svobodu projevu či jiná poslanecká privilegia ale o urážky, výhrůžky "flákance" a jednání podobného typu které v poslanecké...

.....sněmovně nemají co dělat. Je mylná představa, že se lze za imunitu schovat a nedodržovat zákony a nařízení této země jak to předvedlo stvoření Volný. Zřejmě to však mnohým nevadí a těší se další úroveň kde se přejde z výhružek na činy

Kuloáry
06.04.21

Myslíte p. Koplíku ten podraz západních zemí když Babiš škemral v EU o vakcíny a Francie nám poslala 26.2. 100000 dávek a Izrael 5000. Myslel jsem, že to víte. Ale nevadí. Pro vás rád připomenu.

No proč ne ale je z podivem, že to potřebujeme až za této vlády. Nevím co by tak sebrali Babišovi při sprostých urážkách na Kalouska, když údajně pracuje zadarmo. Na druhou stranu hovada patří do chléva.

Kuloáry
05.04.21

No to je ta strašná EU. Udivuje mne, že náš pan premiér nepoužil své zbraně jako zaklekávání, zastrašování, manipulace bankami a to co umí nejlépe , násilné převzetí. To poslední mohl použít na převzetí vakcín. Ale EU dobře ví kdo je největší podrazák.

Nikdy nebyla společnost tak rozdělena jako za této třicetiprocentní vlády. Ideální by bylo kdyby neexistovala opozice. To by se teprve vládlo! A nemusí to být celá vláda ale jedno nemehlo které tuto společnost rozeštvává.

8500 nakažených za úterý. Kdyby byl vitus spravedlivý, jako že není, tak by to měli být nakaženi všichni tzv. odpírači a ti nejhlasitější s pobytem na ARU s oxy podporou a kdo nevýdrží tak bez kondolencí a nárokům na ticho. S dobytkem nerespektujícím nařízení a zákon je třeba jednat jako s dobytkem

Mrazí mne ta neúcta k mrtvým. Také k živým tím, že je vědomě ohrožují a roznášejí nákazu. To je ten pravý cirkus který nás povede k dalším a trvalým omezením a zákazům. Také bych to nazval zoufalsvím ale právě z těch odpíračů. Také bych rád na pivo ale né s policajtem v zádech a nakaženým u stolu.

Nechci nikoho omezovat v seberealizaci v nicotnostech a snad se správce webu smiluje a zase něco najde v podobném duchu. I v češtině máme podobná prohlášení a nemusí to být z upalování. Třeba že stokrát nic umořilo ........

Předseda Vystrčil nevlastní 250 firem na které se mu musíme finančně skládat v podobě dotací. Myslel jsem, že tato vyčpělá Vystrčilova aktivita byla vysvětlená, autor z ní z omluvou vycouval. Jen to někteří nepochopili a potřebují pořád radit co by dotyčný mohl či nemohl.

Nafouknutá bublina splaskla. Ale špatná pachuť pomluv, klepů, dezinformací bohužel zůstane. Bude teď těžké pokaženou reputaci nejlevnější vakcíny napravit a tu pomoc bude výrobce naopak potřebovat od všech aby vyvrátil i zde prezentované zvěsti o mrtvých a podobné nesmysly.

A nebude to jen tento rezort který si oddechne až ta zbytečná, ne č. jedna, ale nula trvale zmizne nejraději do místa rodiště.

Já nevím co pořád máte s nějakými dotacemi v jiných zemích. Copak naší zemědědělci nejsou dotováni stovkami milionů z EU i z našich peněz ? Proč nejsou schopni konkurence je druhá věc. Prší-li moc- dotace. Prší-li málo -dotace. Obecně vzato je to podnikání bez ri***a.

O nějakých dotacích v zadání není zmínka a cenově to jistě přijatelné není ale to je tak všechno co s tímto můžeme dělat obzvláště pokud se jedná o potravinářství a zdravotnictví které nelze obejít. Jedině, jak jsem psal v jiném vlákně, ešus a lžíci stále sebou.

Bez maturity to přece nejde ani v této divné době. Babiš řekl, že se na maturitu nových zaměstnanců nikdy neptal. Pak jsem pochopil proč. K čemu by ji měl Ukrajinec nebo v Vietnamec u pásu ve Vodňanech

Pokud se budeme všichni chovat tak jak tito dva exoti a někteří klauzovci to zde kvitují s povděkem, tak po velikonocích nebude plexi jen kolem těch dvou ale ostnatý drát kolem celé země. Nakonec se to již od západu děje

Nevím co má společného plexi kolem Volného a Bojka s kancléřkou. Ale pokud někdo šíří takové hoaxy o čípování Evropy Merklovou s tím, že ji staví do první řady před Hitlera se dopouští tres. činu šíření poplašné zprávy podle parg.357/1 TZ. A to i v případě, že podobnou informací má tzv. z druhé ruky

Dobrodruhů bez úcty k zákonům by se našlo jistě dost. Souhlas. Tak proč se dnešní dobrodruzi snaží vloupat do ústavy a něco měnit k obrazu svému? A také nechápu v jiném komentáři jakou souvislost má naše ústava s EU.

Těch předsedů s podivnými myšlenkovými pochody je víc. Obzvláště ten nejvyšší. To je unikum. To už nejsou myšlenky ale diagnoza. Ale o tom se tu nesmí. Takže pššt a držet basu.

Je zde několik názorů které zpochybňují roli PS, mají ji za žvanírnu a chtějí dát vládě na 8 měs.do rukou to co ji nepatří je fakt. Je toho víc co tady nevnímáte p. Sazečku. Co jste správně pochopil je že nejsem babišovská ovce z čehož plynou mé komentáře a zda jsou vyhraněné či útočné je má věc...

..a vám se při vnímání toho zbytečně zvedá TK. Mou otázkou jste se nezabýval a už kladete nějaké irelevantní otázky své. Třeba se vás někdo ujme a odpoví. A nemáte zač.

Invalidní důchod je sociání a není vypočītáván ale určen. Profese jako servírky, kadeřnice, šičky a podobné které měly min. odvody mají tak poloviční důchody od invalidních.

Nevlastním žádná media a ani nemám povědomí, že by zde nějaká media řídila Babišovu vakcinaci. Co pro to aby nebyla odmítána (Astr. Zen) udělal Babiš? A co když je to záměr jiného tisku pro prostor na Sputník či Sinopharm? Srším-li vtipem tak vy babišizmem kolego Sazečku.

Ten fakt, že nám některé státy pouštějí tisíse vakcín které sami potřebují, že poskytují volná lůžka jsem vynechal v domnění všeobecného povědomí. Mé informace jsou z webu ourworldindata.org ale informace tohoto typu byly i novinky.cz kde jste doma ale tyto jste asi nezaregistroval.

Je těžké komentovat něčí pocity. Jako pocit kolegy Sazečka, že se s ním hádám. Nehádám. Spíše cítím stálé útoky na mé komentáře. Snad se časem také vycuká.

Naše republika zoufale zaostává v očkování proti covidu-19. Ze všech zemí visegrádské čtyřky jsme nejpomalejší a nacházíme se i pod unijním průměrem. Je to kampaň, odporná média a neschopní opozice. Nebo jsem někoho vynechal?

Určitě ano, každá pomoc je dobrá obzvláště za tohoto stavu. Úsměvné je jak má vláda najednou starost aby se náhodou peníze nedostaly do rukou movitějších rodičů. Když předseda rozdával důchodcům tzv. ****bné tak se nezajímal kdo má důchod 30000kč a kdo 5000kč a jistil si všechny.

Nevím kdo zde zadává taková to tendenčně zaměřovaná témata navíc den po dni doplňovaná s jiným záměrem. Ale na druhou stranu se nesmím divit na jaké půdě se nacházím.

Napsat o předsedovi senátu, že je správný bolševik, přihlouplý a nebezpečný populista který vyvolává nenávisti je silné kafé. Pokud by to napsal kdokoli ze zdejších bral bych to "duchodcovsky" ale s vaší byvalou minulostí lánského pučisty to koresponduje.

Žalovat se nemá ale udat se to musí. Zloději, rozkrádači a miliardářští čerpači evropských dotací se udávat nesmějí a žalovníčky je třeba ztrestat. Typicky české.

Nechápu. Měl jsem za to, že povinně očípované zvíře je už v nějakě evidenci. Nebo zase úřad pro úřad. Jak už zde byla uvedena informace o neočípovaných zvířatech tak také nikoho nelze donutit k nějaké registraci. A úhradu stylem stát chce stát má zaplatit je holá demagogie.

Všem těm kteří zde zpochybňují parlam. demokracii bych rád připomněl dobu po volbách kdy se situace obrátí, váš chlebodárce uteče do Dubaje, to budete chtít zase nové vládě (už nebude vaše) toto privilegium z ústavy zase vymazat? Ústava zde není pro babiše. Soc. dem. se to už s 3% naštěstí netýká.

Předseda Senátu svou iniciativu odvolal s omluvou.
Teď je na řadě Benešová která po nedělních OVM označila Moravce v sms za prase. Přece musí vědět, že dostane spoustu nepříjemných otázek.

Nezaregistroval jsem, že by právě váš příspěvek nějak obohatil zadání, takže jste se také zařadil mezi ty o nichž tvrdíte, že píší nesmysli (y).

Vytečkované neznamená ústně.😂😂😂

Celkem chápu jak to předseda senátu myslí ale do této politicky, ekonomicky, m*****ně pokřivené době je to výkřik do tmy. Navíc nijak administratelně neproveditelný. Ale nic mu nebrání aby začal u sebe, strhl další senátory, pokračoval v dolní sněmovně a určitě nekončil ve vládě a na hradě.

Vytečkovaná je diagnoza jejíž nejčastější příčinou je Alzheimerova choroba která v průběhu času způsobuje zhoršování různých funkcí mozku, mezi které patří paměť, myšlení, jazyk, plánování a také osobnost

To nemalé množství lidí kteří přežili tu kyslíkovou terapii v nemocnici mají určitě jiný pohled na lékaře ale to je věc názoru. Nejznámnější popírač cov.19 Klaus st. má už také osob. zkušenost a slovy syna je pod kysíkem, léky a dohledem doma a je o něj nadstardatní péče. Co bude, přežije-li to?

"Bohužel už se potýká s poměrně pokročilou fází ******* a teď, pokud to dobře přežije, tak jeho výstupy budou o to důraznější. Je to člověk který bude ovlivňovat lidi ve smyslu absence covidu a nenošení roušek" Míní primař covid. oddělení nemocnice v Sokolově Martin Straka. To je super diagnoza.

Omluva za překliknutí.😯

Asi jim to dělají přez okénko. Přez okénko lze vše. Jsou obchody kde zapáskované zboží prodávají tak, že si vyberete, telefonicky objednáte, příjde sms a teď už jen zaplatíte.

Asi jim to dělají přez okénko. Přez okénko lze vše. Jsou obchody kde zapáskované zboží prodávají tak, že si vyberete, telefonicky objednáte, příjde sms a teď už jen zaplatíte.

Každy si myslí, že má svou pravdu a na právo druhých a povinnosti své, kašle. Pak to v té společnosti fakt nehraje. Mnozí nemáme tu potřebnou zkušenost a praxi v prosazování své relativní pravdy na různých webech, třeba Novinky.cz. kde se, na rozdíl od SP, invektivami nešetří.

P. Koplíku nesnažil jsem se chápat obsah citátů ale jejich zařazení k nouzovému stavu na čtrnáct dnů. Ale není to podstatné. Vše dobré, konec citátů, ať ne skončíme někde v parku.
Ještě jsem neviděl,že by někdo nesl nějakou zodpovědnost, mimo politickou, ať už je to US, vláda či nějaký ministr.

P.Kudrnáč vy jste admin? Pokud ne proč určujete co se na této platformě smí a co je pro vás nepřijatelné? Na rozdíl od vás vám nebudu radit procházku parkem abych vás uchránil před čtením mých názorů které vám nijak nevnucuji a na které mám zatím právo. Mně by Babiš nedo****l psát do jeho novin.

V prvé řadě jsem p.Koplíku nepochopil vaše citáty k danému tématu.

Lidé, kteří mají rádi „hlubokomyslné” citáty, jsou podle studie méně inteligentní.
Novinky.cz 5. 12. 2015, 22:15
vps, Novinky

Za tohoto stavu je to nutnost a jsem rád, že v tom už nemůže mít pracky vláda. A škoda jen, že ten zdravý rozum nebyl v premiérově hlavě.

Pokud by jste se chtěl p. Koplíku bavit vážně tak by jste musel hodně slevit z humoru o tom jak chce opozice zhoršovat situaci, jak má pod palcem všechna media a kolik mrtvých chcete pověsit opozici na krk. Poněkud zapomínáte kdo vládne, je zodpovědný za zdejší situaci a komu z té vládní koalice

něco naslibovali, nesplnili a pak se moc divili jak zůstali sami a svou neschopnost sváděli na ty kteří je drželi u vesla. Takto o tom parlamentní listy neinformují. Zkuste všechny tyto dotazy směrovat tomu kdo nese za to zodpovědnost. Špatná to vláda která není schopná překročit ani ty údajné

klacky pod nohy. Za žádných vlád nebyla společnost tak krutě polarizovaná jako je to teď. Proč? Čím to je? Kde hledat pravdu? A kolik těch údajných pravd vlastně je? A mám strach, že podporováním oligarchů, zlodějů, lobbistů a struktur starých pořádků, se nějaké pravdy nedočkám.

No, tak můj příspěvek s určitým sarkasem ,doplněn smajlíkem nezmiňoval rozpuštění sněmovny ale naprosto zbytečné vlády. Na druhou stranu však, a teď už vážně, si myslím, že teď je třeba nechat vládu se znemožnit až do ****b.

Dobrý nápad. Větší odpovědnost na hejtmanství a tuhle neschopnou, hloupou a pak už zbytečnou vládu s trestně stíhaným papalášem v čele můžeme totálně rozpustit. 😂 Souhlasím s prvním komentářem, že konání vlády vůči sněmovně slušně popsat nelze.

P. Sazečku. Nenapsal jsem jediné neslušné slovo, nikoho jsem nezesměšnil či urazil, vylíčil jsem jen holou, všeobecně známou realitu která se vám bohužel nehodí a já vám ji nevnucuji. Zásadně nekomentuji přízpěvky kohokoli ať jsou napsány jakkoli. Každý má právo napsat svůj názor. Jen vy musíte

svým právem mentorovat druhé a vyučovat rétoriku.
Mně se p. Kapalová nemá za co omlouvat protože já, na rozdíl od vás, ctím její právo na názor ať je jakýkoli. Pokud vás má slušnost na této posvátné půdě nějak uráží je politováníhodné a nic s tím nenadělám ale jinak vše dobré p. Sazečku.

Mnohdy je odborník na dané téma pro žáka mnohem přínosnější než třikrát vzdělanější didaktik. Tím nechci vyvracet nutnost vzdělání pedagogů na školách, jen si vzpomínám s jakou výší vzdělání se prezentovali tehdejší učitelé a nepřipadá mně že bychom tím, až na vyjímky, utrpěli vzdělanostní újmu.

Nepřekvapuje, že nejvíc bude pištět oligarcha a jeho ****či. Je zajimavé, že tuto ****bní disproporci přiznalo celé politické spektrum včetně Pirátů a ODS kteří budou také strátoví mimo komoušů kterých se to však už netýká. Premiér, který dehonestuje soudní systém své země je zralý na psychiatrickou

pomoc včetně "mařenky" na spravedlnosti a nejdražšího nájemníka v Lánech. Tam však už je na i na psychiatryckou pomoc pozdě. Mne zase utěšuje představa blížících se ****b kde budou mít všichni ****či rovnost ať už jsou z malého či velkého kraje a s jejich hlasy nemůže být nespravedlivě manipulováno.

Tak,tak, vláda za nic nemůže, za vše můžeme my, lide. Kdyby alespoň neporušovala to co sama nařídí. To jako když to lidé všechno způsobili tak to mají vzít do vlastích rukou? Naco pak takovou zbytečnou vládu máme? Ale také názor.

Myslím si však, že není-li podnikatel úplně odtržen od reality a vidí kam ekologie minimálně v Evropě směřuje tak má časový rámec na určitou inovací svého podnikání. Například v autumobilovém průmyslu za snižování emisí žádné kompenzace nejsou.

Není vakcína, což je spása pro náš pomalý vakcinační systém. A proč není? No proto,že někteří nakoupili (přeplatili) za jiné peníze(židi) a tak je třeba vyvinout tlak na trh a zvednout ceny. Tak jak to třeba umí naftařský kartel.

Tak je jasné, že nějak se musí začít. Je logické, že náhrada bude dražší. Jen jsem zvědav čím budou nahraženy PET láhve. Zatím prý se alespoň víčko neoddělitelně spojí s láhví. Takže ešus, hliníkovou lžičku a plechový hrníček vždycky s sebou.😂😂😂

Jsou-li tam nedostatky tak je snad dobré je odstranit. A je dobře, že nás na naše nesrovnalosti někdo upozorní. Podotýkám, že je to vládní návrh.

Je to obráceně. EU to má vyřešeno jen naše agrárnicko- velkouzenářská loby přimíchává do EU.

Elektromobilita bez uhlíku a atomu? Asi mně něco uniklo. V které zemi že to je? Německo a Rakousko to určitě nejsou. Rád se nechám poučit.

Tak já to chápu jako politickou změnu.

K zákonu, který měl do českého práva vsunout evropskou směrnici o dvojí kvalitě potravin, byl přilepen. Návrh neprošel připomínkovým řízením, neprošel patřičnou legislativní úpravou, takže je to právní zmetek, nebyl konzultován s odbornou veřejností. Jde o čirý produkt velkoagrární lobby.

Jeho přijetí navíc provázely velmi zvláštní okolnosti. Hlasovalo se podivně dvakrát. V prvním to nevyšlo, bylo nutno jej zmanipulovat, a ejhle ve druhém prozřel i R. Vondráček řízený lobistou Faltýnkem. Hezké divadlo.

Protekcionalismus nejhoršího zrna. Proč 400m? Toto bude znamenat zdražení. Český zemědělec i přez všechny dotace není schopen konkurence. Jen se podívejte na ceny na různých tzv. farmářských trzích nebo na Scuku a ty pak budou všude. Ale je tu ještě EU.

Nezmění se nic jen Tomanovi přibudou na ministerstvu další sorty byrokratů s mandatorními příjmy.

Jestliže se do čela vakcinace postavil ten největší odborník, oligarcha a rádoby politik tak důvěřovat mu musí jen ti, před vánocemi, podplacení. Já to nejsem. Destruktivní je když se politik plete mezi tzv. odborníky. A naivní je víra v uvědomělou kázeń občanů podporovanou Klauzi, Landy, Pollerty.

Souhlas v plném znění s příspěvkem p. Sazečka.

Je to trochu zavádějící protože energeticky čisté vozidlo neexistuje. Elektromobilita je slepá kolej ale to už je na jiné téma.

Na jednoduchou otázku jednoduchá odpověď. Kdo by nechtěl. Jenže s touto vládou to už časově nepůjde.

R. Vondráček si zde ztěžoval na zahlcenost Sněmovny s asi pěti sty neprojednanými návrhy. Tento zbytečný mezi ně také patří.

No přece víme kdo je šéfem vakcinace . Takže kdo to vymyslel, schválil, zpustil, hrdě to hlásá, a už zase rozdává medaile, je znám. Jméno, řekněte jméno pane ministře. (Paralela na jejich známé estrádní vystoupení)

Já jsem zase viděl toho okopaného chudáka jak se snažil o PR a v zřízeném očkovacím centru výstaviště v Brně kde chtěl slíznout smetanu která mu však zřejmě zhořkla po komentáři primátorky Vaňkové. Tento hrubý pytel se už ani zaplátovat nedá.

Doufám, že příspěvek pod mým není reakcí na mou výtku k rezervačnímu systému protože jinak jsem z něj nepochopil vůbec nic. Způsob musí být jen jeden aby v tom nebyl ještě větší zmatek.

Kuloáry
15.01.21

Nepochopil jsem proč je nutné příspěvky do této sekce lze zadávat jen přez tento email. Kdo je na této adrese? Admin, cenzor............?

Schází mně v tom systému možnost aby se, v 30km vzdáleném očkovacím centru, mohli manželé očkování zůčastnit spolu. Příklad: ZTP osobu musí jeden z partnerů doprovodit a třeba za dva dny dostane termín on a musí cestu zopakovat.

Jsme schopný národ, jen nás řídí nemehla. ANO.

Kuloáry
21.12.20

Děkuji, alespoň touto cestou, Radkovi Vondráčkovi za vánoční přání a také já jemu a celé rodině přeji pohodové vánoce a trochu lepší, nastávající, rok 2021.

„Testování seniory nevyléčí, v srpnu by jim nepomohlo,“ tvrdí Vondráček, tč. předseda sněmovny. Prý je víc chránit nejde. Dodal, že z jeho pohledu je najednou každý epidemiolog.
Nemyslíte p. Vondráčku, že se s vašim vzděláním touto "odbornou" diagnózou řadíte mezi ty " každé epidemiology"?

Senátní výbor nedoporučil příspěvek 5000 Kč důchodcům, ve hře je pozměňovací návrh.

Opět jste se střelil do nohy což mne už u vás nepřekvapuje. Už jednou jsem se zmínil, že nebudu sestupovat na vaši úroveň s urážkami a neudělám to ani teď. Jen vás prosím, věnujte se předloženým tématům, komentujte co je vám do****no a zanechte demagogických dedukcí ve spojitosti s mou osobou.Děkuji

Je to vždy v prvé řadě žena která přivedením nového, potencionálního poplatníka na svět odvedla velký kus, bohužel neohodnocené práce pro tuto společnost. Problém ale je když takový poplatník a jeho početní sourozenci zapomenou plnit svou povinnost uživit alespoň své rodiče. To je však velké TABU

Myslím, pane Koplíku, že jsme zde proto abychom komentovali předložená témata a případně vyjadřovali vlastní názory k danému a né útočili na názor a přesvědčení druhých. Mně fakt nezajímá curriculum vitae vaší rodiny. A také vaše postoje a tolerance slušných komoušů a estebáků je vaše věc a názor.

A nemám právo to jakkoli hodnotit a rozporovat. Taktéž však nemáte právo vy ironicky se vyjadřovat k mým postojům, mým zkušenostem a označovat je za" příliš" povrchní. Že vašimi brýlemi je život složitější je vaše věc a já mám optimističtější. A vězte, má klišé, i když prý jednoduchá, mně fungují.

Naprosto jasně to vyjádřil pán Sazeček.

Přiostřujete p. Koplíku. Když už se vám podařilo opět potrefeně zakejhat tak mám pocit, že vy by jste naopak potřeboval osvítit. Zřejmě však ve vašem případě by to bylo zbytečné plýtvání jakoukoli energií. Alespoň vidím kdo kde patří a patřil.😭

Z mého pohledu už to slovo, nátlak, je skoro nepřijatelné, a už vůbec né ve spojitosti se sněmovnou. Navíc když lobbing je bezprostředně spojen s velkými penězy což vždy zavání korupcí. Důkaz je, že ty velké lobbisty už vyšetřují. Tady se zase pokoušejí nasadit tvář něčemu co má tlamu.

Už nic nezdraží paní Kapalová. Voda se už uvařila jen řezníci z hradu budou nad mrtvolou držet ještě nějakou dobu tryznu jak nad Staňkem. Pán Bůh s námi.

Dobrá tak tedy pro méně chápavé a p. Franka zvláště, ještě jednou. V této republice nefandím komoušům, estébákům, zlodějům, podvodníkům, lhářům v této vládě a také jejím posluhovačům, podržtaškům, lobistům a jejich tolerovačům a ****čům. Takže nebudu vás p. Franku, na rozdíl od vás,

urážet zpochybňováním vašeho pobytu v ČR a vaši výbavu pro tuto společnost. A máte pravdu. Mám radost z toho jak se to těm zhora jmenovaným pomalu hroutí. Nikoho jsem zde nikdy neurážel, prezentoval jsem své názory, podpořené skutečnostmi, nikomu jsem je nevnucoval. Že vám zde tyto, tak říkajíc,

nejdou pod fousy není můj problém a svědčí o malém povědomí jak vést dialog. Když nejsou argumenty na názory tak se příjde s útoky na osobu. Já vám vaše Babiše, Hamáčky, Havlíčky, Faltýnky, Primuly neberu, i když s posledně jmenovaným, přestože se voda vaří, budou ještě se zlo****í Zemana problémy.

No vidím, že jste šikovný a že si dokážete sám najít kdo všechno z politiků se také k těmto ******ním výrokům vyjádřil. Ty žvásty dotyčných byly vyřčeny a pokud jim rozumíte jinak není můj problém. Ale z mé strany je to, od těchto rádoby představitelů, hnus. Ani nevím z čeho jsem je vytrhl.

A šmejd z tel. reklamy co vám dovezl elektrokolo zn Crussis vám nevadí? Také lžou. Nic nedovezl. Je lehce dohledatelný. A výrobce je z Česka. No nekup to! Zboží co potřebuje reklamu je špatně prodejné a o tu reklamu dražší. Ale bohužel naivita některých je bezmezná a potřebují vodit za ručičku.

Včerejší brifing vlády:
Andrej Babiš, premiér: „Já nevím, kde se staly chyby. Já nevím, kde je zásadní problém… Nastaly nějaké chyby, my jsme se z nich poučili.“

Jan Hamáček, ministr vnitra. „My se té odpovědnosti nezříkáme, trápí nás to, mrzí nás to, ale do svědomí by si měl sáhnout každý.“

Pravdou je, že Hamáček žádné svědomí a sebereflexi nemá. Takže kdo co rozdmýchává paní Němečková? Opozice?

Chce to mít větší přehled i dnes ne jen z biologie na základní škole. Staré a nemocné nenapojujeme. Umírají v klidu na lůžku s opioidy,“ píše na facebooku lékař z jihlavské nemocnice. 10.10.CNN Prima NEWS, Hamáček vyhrožoval: pokud to neuděláme , budou v ulicích mrazáky na mrtvoly

iRozhlas: Prymula nevyloučil, že se k****i koronaviru změní pravidla v pohřbívaní. „Optimální způsob je žeh nebo kremace,“ nechal se slyšet s tím, že v daném smyslu vydá dobrozdání. Odkazy zde nedávám protože někteří si s nimi neporadí.

Staré pacienty v nemocnici ani nepřipojovat jen dodělat opiáty, dle lékaře. Pak do mrazáku v kamionu dle Hamáčka a časem do kafilerie dle Primuly. To jsou nápady, té důchodci podporované, vlády ne opozice. Poslouchejte odborníky. Ale které? Ty lékaře kteří podepisují petice proti opatřením a nošením

roušek? Ty zdravotníky kteří jsou teď už nakaženi a je jich už 4500? Babiše který potřeboval jet na Krétu a do Chorvatska? A teď škemrá. Tomu říkám ironie.Je mně fuk, že si některé za jidášský peníz koupil. Já mezi ty pochlebovače nepatřím. Není mou vinou, že to někteří nedovedou pochopit.

Hladina oxidu uhličitého v místnostech může člověku bránit v jasném myšlení a uvažování, a dokonce může i ohrozit zdraví. Toliko citace britského deníku Guardian. Takže asi dýcháte itenzivně když máte takovou starost o mou znalost politiky v souvislosti s Babišem a CO2. Zloduchem jste jej nazval sám

Definujeme-li co2 jako plyn škodlivý a smrtelný, je jeho srovnání s Babišem velmi trefné přičemž co2 je záležitost globální kdežto přisuzování Babišovi nějakou planetárnost je úsměvné. Toho prvního problému se zbavit bude těžké, ten druhý problém se odstraňuje sám😂

To je zase provokativní otázka. Vláda vyhlásila. Ha ha. Marketinkově totálně zblblý Babiš do****l vládě vyhlásit nouzový stav. Záleží na tom jak starý je ten lidský život. Cena toho mého už určitě nepřevažuje ekonomické zájmy toho neschopného ,rádoby premiéra, majitele divize Agrofert.

A kdo bude pak ze silnic odtahovat tato obotičkovaná auta jejichž majitelé nezaplatili? Kolik mají jednotliví měšťáci botiček k dispozici a co až dojdou? Je to zase jen plácnutí do větru nějakého agilního blba. Zde to bylo vždy jen o represi nikoli o prevenci. Takže my vám pomáháme a vy se chraňte.

On ten údajný automat má za sprostá i naše přímení. Již dvakrát jsem měl v této věci dotaz na správce těchto stránek uvedeného jako kontakt . Vždy bez odpovědi. Do*****m si příklad. Oslovím-li p. Vratislava z příspěvků 28.9. příjmením( omluva dotyčnému za familiárnost) je toto vytečkováno.....

Když však napíši Babiš či Bureš tak tyto jsou údajným automatem přijatelná? Toliko příklad. Některé přízpěvky s tečkovaným oslovení pak ztrácejí smysl. Je to nějaká divná praxe. Správci této platformy by měli přistoupit k úpravě nebo k vysvětlení proč k tomu dochází.

Pane *****ku máte naprostou pravdu a plný souhlas s vámi. Jen bychom si v té naší popelnici měli napřed udělat pořádek s našími,rádoby, výrobci a nedo****li jim vyrábět sýry bez mléka, salámy bez masa, jogurty nejogurty a mnoho dalšího vyrobeno z náhražek. Ať už jsou to vysočiny či nížiny......

Sám výrobce Nutelly p.Ferrero byl před smrtí v podezření, že změnil receptůru podílem kakaa protože údajně trochu zbledla. Na našem trhu je několik podobných pomazánek z lískových oříšků. Mnozí zahraniční výrobci mají své společnosti u nás takže si to kritizované vlastně vyrábíme doma.

Chápu,že pro toho kdo se v této společnosti už nedokáže orientovat je svobodný trh zlodějna. Na vzpomínky jak jste se měl kdysi dobře máte právo. Ale nechápu co bych měl "vám starším" závidět. Ty vzpomínky? Já mám jiné.

Můj poslední přízpěvek byl koncipován jako úvaha a ne žádost o poťouchlé, dvojsmyslné rady. Bude-li nutno tak péči o mé svědomí a mé finance přenechám povolanějším a erudovaným.

Nebudu sestupovat na vaši argumentační uroveň. Nechám si pro sebe úroveň vašich "rozumných" přízpěvků s čsnormami zde. Nechci vzpomínat a stále srovnávat totalitu!!! Chápu, že tam stále vzhlížíte. Ale už to není o vás a tak nezbývá jen vzpomínat jak bylo dobře.

Jsem rád,že si mohu svůj stý názor vyslovit svobodně, koupit svobodně co chci na rozdíl od dřívějších norem. Dobře některým tak!!!

Jsem rád,že si mohu svůj stý názor vyslovit svobodně, koupit svobodně co chci na rozdíl od dřívějších norem. Dobře některým tak!!!

Obecně. Nekupujte zboží o kterém si myslíte, že je šizené, bude pak neprodejné. Nenechávejte se lákat na vějičku od obchodníků a různých šizuňků. Nebude pak potřeba zákonů na ochranu spotřebitele či proti šmejdům. Nikdo mne nedonutí koupit co nechci. To je svobodný trh a ne nějaké normy.

Ano, je to prasárna. Nikdo však nepřizná, že tím pachtěním po nejlepších cenách si za to zákazník může z části sám a ne jen, některými, nenáviděná EU. Je třeba si také uvědomit, že uvedením tohoto návrhu do praxe se všechny tyto výrobky zdraží. Jsem zvědav jak pak obyčejný zákazník pozná rozdíl.

Domácí ekologicky chovaná zvířata už máme za sebou, teď ta divoká a pak už konečně příjdeme na řadu my lidé. Vidím to na čipování. To bude zase nárůst úředníků a IT.

Zadání je zcela zcestné. Souhlasím aby při běžné kontrole byl vymožen starý dluh. A nesouhlasím, že by tato praxe měla něco společného s bezpečností silničního provozu. A už vůbec nechápu neschopnost policie vymáhat dluhy.

Jen nevím jak se vypořádám se svým svědomím, že coby příjemce tohoto ****bního úplatku nejsem ****čem dárce. Z jeho pohledu vyhozená investice i když z kasy nás všech.

Podaří-li se tento návrh bez dalších příloh a přílepků doslovně uvést do praxe tak s tím nemám problém.

Kuloáry
16.09.20

Aktuálnější jsou však dodávky rouše k do schránek důchodců. Jsou určeny k volbám a ne do konzumu pro rohlíky. Pokud jsou to ty vadné jejíchž reklamaci Čína odmítla a vláda nemá jinou možnost jak se jich zbavit tak je v podstatě jedno zda ****t ANO v rouše či bez ní. Obojí je infekční.

Kuloáry
16.09.20

Mám tam bohužel ve jméně překlep. To jen aby mne zase někdo nevyučoval ze slušnosti.

Kuloáry
16.09.20

V PS je těch adeptů sice více ale nechápu jak chce někdo nasadit na Babice nějaký kodex obzvláště jde-li o etický.

Ano, zbytečná. Začal jste ji 1.9. vy, nemístným poučováním a lekcemi slušnosti. Pokud je zde téma o koze, na plkání o voze je jiné vlákno.

Buďte tak laskav a při srovnávání komoušů a estébáku s vámi a ostatními mne prosím vynechte. Já dotyčné, stávající či převlečené, nemám rád. Což je má věc a tito na pranýř patří. Viz lustrační zákon. Ale zmínka je zde jen o jednom o kterém tvrdíte, že není horší než já. Pane přečtěte si co píšete.

A k vašim dotazům. Včera chcete vědět s kterými ptáky sedávám, jakým přínosem jsem pro seniory pak chcete zveřejnit nějaké macešské obce, co budete chtít zítra. Vzhledem k GDPR vám toho asi moc nesdělím obzvláště když sám jednu odpověď z 8.9. dlužíte. Chci se vrátit k původnímu zadání vlákna. Děkuji

Je to logický krok. Banky své pobočky přesunuly, v podobě internetového bankovnictví, do telefonů a tabletů a na přepážky tím pádem už chodilo minimum abonentů. O bankomaty strach nemám a jejich zrušení se my stáří nedožijeme.

Nevím kdo zde stanovuje nějakou úroveň členů. Co však vím je, že se mnohým zde nelíbí skutečnost mnou napsaná 3.9. a rádi by na to zapomněli protože jsou jeho ****či a já jejich volbu nezpochubňuji. Nesnáší-li někdo tato fakta neexistuje přijatelnější forma sdělení pro pochopení.

Téma je alkohol v dopravě. Byl jste to však vy kdo 5.8. svou invektivou, k lidem s kladným přístupem k tématu, připletl vaši nemilovanou EU která vás prý odnaučila hospodařit s penězy. Otázka jak je to s tím přežitkem doby.

Je zde téma o lidech bez domova a né o seniorech. A na to, že by život seniora byl veselejší s krabicovým vínem mám diametrální názor.

Co chcete dokazovat? Vy nevíte, že váš guru byl partajník a estebák? Asi si hodně nepamatujete nebo nechcete. Toto je smutné. Konstatování skutečnosti není pomluva. Vaše slavná minulost vám nedává právo mne lustrovat a udílet mně lekce slušnosti a zpochybňovat mé členství v tomto parlamentu.

Jak vhodně si nazývá svého chlebodárce 30% jeho ****čů je mně jedno. Pro mne je to osoba s nepřijatelnou minulostí a chápu, že vrána k vráně sedá. Co však nechápu je mentorování.

Vyznačené místo pro vozíčkáře není automaticky osvobozeno od poplatku za parkování. Ostrava Prokešovo nám. ZTP 35kč. Černá louka 25kč. Hlavní nádráží 50% z běžné ceny. Takže macešská Ostrava. Chce to mít větší informace.

Chtěl bych jen uvést na pravou míru, zde zmíněnou, mylnou informaci o tom, že majitel průkazu ZTP nemusí platit za parkování. Musí. Je to jen na bene****ncích jednotlivých obcích a jejich vyhláškách.

Bezdomovec žebrá na ulici. Charita a jim podobní žebrají na státu. *******ům se rozdávají drogy a stříkačky. Proč alkoholikům nerozdávají tzv. krabičák. Je to začarovaný kruh. Je procento lidi kteří pomoc ocení a jsou schopni se vrátit ale mnohým tento způsob života vyhovuje.

Zadání je zavádějící neboď se nejedná o zvýšení mandatorní ale jednorázové, Burešem nazvané rouškovné což je v podstatě ****bné. Jen se hádali zda je rozestřou do celého roku či vyplatí najednou. Nakonec vládní koalice rozhodla ****bné 5000 kč vyplatit letos v prosincovém termínu.

A co tak novela, jejímž cílem je zavést motivační princip k zaměstnávání nezaměstnaných, nezaměstnatelných a všech do 60 let. Obzvláště v době zvedající se nezaměstnanosti.

Neslyšel jsem o iniciativě v parlamentu k likvidaci přijímání hotovosti, takže nechápu iniciatívu zachovávat něco, co platí. Dokud budou existovat klasické peníze je polemika zbytečná. A že by dneska obchodník nechtěl prachy, jen kartu? Zkušenost spíše opačná. Nepůjde-li el. nelze platit ani hotově

Hovoříme zde o obraně. Biblické rčení o házení kamene a chleba je dobré do pohádek. Raději se budu zodpovídat za míru obrany živý než mrtvý. Pokud si útočník myslí, že se nebudu bránit zbraní, má smůlu a nebudu se opírat ani o LZPaS, parlament či EU

Diskuze se tím vrátí k zadání vlákna a skončí napadání odlišných názorů bez argumentace. Nezapadá do toho ani lustrace mého vzdělání z minulého režimu. Na to kdo jsou ****či AB existují statistiky. Je mně líto těch důchodců-ne****čů AB na které je takto statisticky, mladší generací, pohlíženo.

Nepřehnal. Ocitoval jsem zde vládní představitele a namísto argumentů na jejich podporu, které nemáte, se setkávám s útokem na mne. Chápu. Sponzory důchodců nelze hněvat kritikou. Sledovat mou zaslepeneckou cestu bylo možné v minulém, zločineckém režimu. Dnes už naštěstí, i přez přání, neuvídíte.

Tohle je vlákno o něčem jiném. Kontakt na vedení webu je v modrém pruhu vpravo.

Pane Franku, na rozdíl od vás si ponechám názor na označení a cenu vašich názorů. Co bych si měl či neměl pamatovat je na mně a nejsem na tom tak špatně s krátkodobou pamětí abych už jen vzpomínal. Nepoužívám invektivy, jsou to mé názory, chápu, že se vám nelíbí. Nenutím vás vést debatu se mnou.

Jaké představy? Jaká kritika? Stačī když jsem citovál ty nejvyšší a vaše víra směřuje k nim. Já se nemusím nikomu spovídat, nejsem v té pozici. Chápu, že ty lži někomu nevadí a hledá omluvy v závisti a mindrácích ve vlastní zaslepenosti.

Pane Franku, a právě proto, že si, dle vás, ještě moc věcí pamatujete zřejmě jste už zapomněl na dobu kterou zde prezentuje komouš AB (Agent Bureš) kterému prý nic nedokázali. Se svým aparátem zkorumpovaných právníků, zkoupených medií, parlamentní skorovětšinou dokázal ovládnout tuto společnost...

.. a zajistil si v očích "****čů" údajnou beztrestnost. Státní zástupci si klepou na čelo z neskutečného kroku co provedl Zeman. Také už dostal strach. Vaši nabídku o přijetí k vám starším nepřijmu, jsem třeba ještě starší. A uvidíme s které generace ******* potáhnou na smetiště. A že nejde o prachy?

Do*****m si parafrázovat. ANO tento systém systematicky generuje voly. Paní Ernestová se dost přiblížila smutné realitě. A bude hůř. Ještě pár úprav v ústavě, AB ( Agent Bureš) na hrad, a z Česka může být klidně Agrofertovo. Dostanete přidáno nad mandatorní rámec takže hurá k urnám ABY BYLO LÍP.

Občané, nejezděte nikam, utrácejte peníze doma. Poučoval jeden. Teď řídí blbou karanténu z Kréty. Druhý varuje před párty v Chorvatsku z Chorvatska. No Maďar. Jak věřit podobným šaškům? Jak hodnotit kroky tzv. vlády když je to o vodě a víně?

Megapodvod, který zničí ekonomiku, vykřikoval AB v pořadu OVM v prosinci loňského roku na opoziční návrh 15% daně ze mzdy. Teď se před****bně vzbudil, a o čem snil, provedl. Opět vykradl cizí návrh tak dalece, že se to nelíbí novomanželovi z ČSSD. Takže nejen na povalování vlády je dobrá opozice.

Stát jsem i já. Tudíž nechápu proč bych měl pod nějakou falešnou ochranou zájmu dětí sponzorovat neplatiče pojmenovaného nezodpovědný rodič. Je to zametání problému, který stát není schopen řešit, pod koberec a výborný nápad jak se stát nezodpovědným rodičem.

Tam kam, dle vás, opozicí "povalení" z vlády. Hra se slovíčky? Definice demokracie kde opozice, bez jiného smyslu, má povinnost povalit vládu je trochu úsměvné. Ale smutná představa funkční demokracie. Ale ctím právo na jiný názor p. Škromachu.

Myslím, že mít radost z pádu Kalouska a Knížete vypovídá o mnohém.

A kdo bude trpět vás až budete příště v opozici?

Pane Hemzal, jsou věci ve společnosti jakoby tabu a popsat skutečnost se moc nenosí a mnohdy je z pohledu všelijakých podivných rádoby sociálních organizací protispolečenské. Vám se to povedlo vyjádřit naprosto přesně za což vám tleskám.

Kuloáry
16.07.20

Dále už bez komentáře.

Pane Koplíku! Jak píšete, nejsem schopen pochopit vaše myšlenkové pochody, nesouvisející souvislosti a podivné odkazy. Nevím, čím jsou tak zajimavé abych jim měl věnovat takovou pozornost. Nevím do jaké role se zde začínáte stavět ale určitá intelektuální nadřazenost se dá vystopovat. Dále NCMNT.

Už jen to, že si přečtu kam nemám s mými slabšími nervy chodit nechávám bez komentáře, jelikož ctím právo na názor, svědčí o tom, že to s mými nervy není tak špatné.

Efektivita bude spočívat v tom, že zřídíme NAVA (Národní agentůra pro vymáhání alimentů). Její chod by měla dozorovat patnactičlená správní rada ****ná z nevládních, neziskových organizací.

Kuloáry
15.07.20

Vzal jste to hodně zeširoka. Jen si marně vzpomínám, určitě mne poučíte, že by jmenování byli zavražděni komouši. Semelová vystoupila, plácala nesmysly, a zesměšnila všechny komouše. Takže moderátor veř. práv. tv si musí dávat pozor jaké exoty zve do studia s vědomím právní odpovědnosti.

A mohl byste prosím konkretizovat kterým tak špatným zákonem jmenovaný způsobil dnešní sucho? Píšete o špatných zákonech v čase minulém. Tudíž nynější, už nové, dobré, zákony přinesly vodu a sucho zmizelo? Justice a sucho. Prostřednictvím pana předsedy se musím smát.

Kuloáry
13.07.20

Nevím v jakém hnutí figuruje jmenovaný Železný ani neznám, mimo zpravodajství, jeho tv. pořad. Ale byl by blízko inzultaci člověk který by se v mé blízkosti k dotyčné vyjádřil stylem nějaké nicky jménem Semelová čímž se zařadila mezi mršiny. Co čekat od komoušů.

Pánové , vy poslední tři, popisujete to krásně, souhlasím. Myslíte, že ti o kterých píšete hovořili před volbami jinak? Nééé. Zajímalo by mne kdy příjde ten zlom a zapomenou na před****bní sliby.

Do*****m se vrátit k meritu tématu. Souvislost se součastným suchem už není relevantní takže bych to v PS odložil s vírou, že po prázdninách se její elity vrátí obohacení lepšími nápady než byl tento.

Měla. Fyziologická hranice organismu je kolem 0,2 promile. Cyklista je účastníkem silničního provozu takže nevidím rozdíl a kanoistu jsem na silnici ještě nepotkal.

Souhlasím se všemi kteří vidí, v tomto podivném papírkování a zdržování při placení v marketech, problém. Pane Franku už jsme dva co říkají nesmysly.

No prosim. Něco užitečného pro našince z pera EU, všichni jsou pro, přesto je zde zmiňováno postižení osýpkami.

Dobrá ale jak se bude určovat, že tato ****** žere ekologicky a bude v nějaké databázi a ta druhá né? Není to iniciativa EU ale zase nějaká čecháčkovina což se už stalo mnohokrát.

Každý koruna je dobrá. Plošně je to však nespravedlivé. Některé obce nepřišly o nic.

Souhlasím s p. Adamem. Je to dobrý návod jak se zbavit rodičovských povinností.

Nevím jak se suchem souvisí předseda ÚS. V tom případě je třeba zmínit také soudruha Zemana, StB Babiše a mnohé další z pidi strany KSČM kteří jsou tam jsou, i se svými, podivně získanými tituly mnohem déle.

Kuloáry
06.07.20

Stačí tomu davu slíbit vyšší důchody a vítězství je jisté. Pak se spaktujeme s komunisty a to už je jen krůček k totalitě. Nechápu proč bych nemohl proti komunistům bojovat jako v 89. Ovčane dej sem hlas a pak drž čtyři roky hubu. Super demokracie.

Já zase nerozumím vám. Zeptám se zde na meze a vy mně dáte přednášku o vstupu Švajcu do EU. Vašimi argumenty jsou jen hloupé odkazy na parlamentní listy které také nejsou celé Česko a také nepatří do EU........

Respektoval jsem vždy vaše názory. Ale jsou jisté meze( tentokrát ne ty dotazované na které jste asi nenašel patřičný odkaz) které, na rozdíl od vás, si překračovat nedo*****m.

Kuloáry
06.07.20

Do skály vytesat pane Verbický.

P. Koplíku mně nějaké pochybné odkazy či statistiky nezajímají. Pouze fakta. Dcera spoluvlastní ve Švajcu 65-ti ha statek, asi 175 kusů hovězího. A až tam najezdíte v traktoru po poli za 30 let to co já nebudete mít chuť mně přesvědčovat. Na rozdíl od vás se vám nesnažím vnucovat mé názory.

Pane Koplíku, trochu logiky. Proč by meze tvořili když si je nikdy nerozorali?

Kuloáry
04.07.20

Souhlasím v plném rozsahu s p. Škromachem a podobné ,vlastenecké výkřiky ve stylu poločecha z SPD jsou nebezpečné, zavádějící a zcestné. Někdo zde napsal, že je třeba číst ten správný tisk. Tak to bych mu vřele doporučoval.

Podobné zcelování pozemků jako v SRN proběhlo také ve Švýcarsku ale né proto, že by chtěli jezdit traktorem po poli ráno tam a v poledne zpět. Ale proto, že se tato políčka dědičně generacemi dělila. Dnes už to není možné protože se dědicové musí vypořádat finančně a né rozparcelováním.

U nás proběhlo v padesátkách také zcelování ukradením. Jen my se s tímto zcelování moc ve světě chlubit nemůžeme a navíc ještě těm zlodějům do*****me rozhodovat zda a co vrátit. Smutný to národ.

Kuloáry
24.06.20

Máte problém? Není zde místo pro popis toho jak se o svých oponentech vyjadřuje ten na hradě, jeho hlasná Trouba, Babiš, někteří poslanci z Ano. Např. Schillerová označuje opozici špínou. Takže nechte na hlavě a mrkněte také do vlastních řad jak se snažíte tuto populaci do třetího světa dostat.

Kuloáry
24.06.20

P. Musil. Agrofert zaměstnává 22000 lidí. Platí daně ? Kolik nás stojí na dotacích? Nula od nuly pojde. Jen jeden má však profit. Jen doufám, že né všichni důchodci jsou tak naivní a podporují zlodějnu v domnění, že nějaký drobeček dopadne i k nim. ANO, je to velká šaškárna na zhlouplých ****čích

Citoval jsem šéfa CHKO Český ráj pana ing. Klápště takže vaše dotazy, zda si něco myslím, nejsou na mne. Jde o nepochopení jeho myšlenky. Dotyčný pán řekl, že je z hlediska investic jednodušší zápíchnout prst do mapy a naplánovat, že zde bude.....

Kuloáry
22.06.20

ANO. Souhlasím. Neměli bychom v tom případě hrdě jako lokajové přijímat z EU žádné groše. Mně chybět nebudou. Ale ten, komu chybět budou a určitě se nedopočítá bude Agrofert. Jen nevím proč se oligarcha čertí když mu ten nepatří. Nebo patří? Komu vlastně patří? Šaškárna o vlkovi a koze. ......

Kuloáry
22.06.20

Všem je to jasné jen né důchodcům, ****čům ANO. Ale respektují pluralitu jak názorovou tak ****bní.

..... přehrada. Ale pokud nezačneme vodu zadržovat v krajině hned tak za dvacet let, dřív to postavit neumíme, už nebudeme mít co zadržovat. A už to neřešte. Ať vám udělám radost tak jsem také pro přehrady i když vím, že se ani jedné nedočkám. Půl bilionu nebude stačit ani na chod tohoto státu.

Šéf CHKO Český ráj říká: Z hlediska ekonomiky investic je samozřejmě nejjednodušší ukázat na jedno místo a říct, že tam postavíme zeď. Ale co když ta voda nebude. To pak budou přehrady prázdné? Není to hlavní řešení, je to kosmetika. .......

.........Podle prognóz potřebujeme tu vodu mít v obcích a ve městech, nikoliv někde v přehradě. Je to výkřik, pouhé PR, nic víc

Jenže, bohužel, ne zemědělec ale ten kdo úrodu od něj koupí určuje co má dotyčný zasadit. A v tomto komunisty historický pokřiveném zemědělství už nejsou sedláci ale jen pronajimatelé a nájemci. První zajímají peníze a druhé nezajímá zkvalitňování cizí půdy. Tento kruh nemá řešení.

Souhlasím s tou většinou které se tato nehospodárná politika nelíbí. Vše podstatné už bylo popsáno jen bych dodal, že právě ti nedostudovaní faráři z tribuny a jejich děti budou muset utahovat opasky a proklínat naší rozhazovačnost. Nedivím se jejich volání po nějaké změně.

Kde chybí argumenty přichází demagogie, dezinterpretace, čtení mezi řádky. Pro mne je urážlivé tvrdit co jsem nenapsal. Dokonce prý s despektem. S deskeptem píši tento příspěvek. Taktéž je pod pás označit druhého názor za škodlivý a diskriminační aniž bych byl schopen toto vyargumentovat. .......

......Tvůj názor- můj názor. Ta pomlčka je prostor kde je třeba se pohybovat velmi opatrně, slušně a s respektem. Je třeba zde zmiňovanou yntelygenci umět také užívat.

Odpovím ve znění otázky. Nevím. Na podobné téma neznají odpověď fundovanější, s mnohem větší porcí dat a čísel které se nám (mně) nedostávají. P. Adame, žijeme v divné době kdy se realita moc nenosí a podobné označení 2-3 generací se považuje bohužel za rasistické.

Kuloáry
15.06.20

Hlava mně nebere proč má český stát garantovat úvěr firmě, kterou skoro z poloviny vlastní čínská státní firma s viceprezidentem pro Evropu a čínskou spojkou prezidenta Zemana J. Tvrdíkem. Proč Citik celou částku zhruba 2,5 miliardy korun, nebo svůj podíl, která Smartwings chybí, nanalije ze svého?

Kuloáry
10.06.20

Izraelský nejvyšší soud v úterý nařídil zrušit kontroverzní zákon, který měl umožnit legalizovat židovské osady vystavěné na soukromých palestinských pozemcích na Západním břehu Jordánu. Podle soudu tato norma odporuje ústavě. Zase jedno ***** patolízalství vlády ČR. Petříček měl pravdu.

Kuloáry
10.06.20

A ještě zde nebyla zmíněna paralelní vláda s vrchním velitelem ozbrojených sil, ministrem zahraničí Indrákem, ministrem bez portfeje Nejedlým, ministrem pro vepřovou výživu Minářem, ministrem pro nic Tvrdíkem a zbytečně mluvícím kronikářem a praporečníkem Ovčáčkem. Zde není odpověď vyžadována.

Tohle je eticko-ekonomicky problém a dilema. Není sporu o živoření těchto ubohých tvorů a je nutná náprava, na druhou stranu se vejce stanou luxusním zbožím.

Stát není schopen vykoupit pár metrů pro silnici jejíž povolování trvá 10 let a zhotovení dalších 10let. A to je přehrada mnohem větší problém do majetkových práv. Ponechám si svůj názor o převážné zodpovědnosti za hospodaření s vodou v krajině na zemědělcích a lesnících.

Kuloáry
10.06.20

Může mně někdo odpovědět kdy skončí odporné vměšování Ruska do naši vnitřní politiky? Kdy skončí diktování Číny s kým se můžeme scházet a s kým třeba obchodovat? Anexe je odporný akt. A hodlá-li se jej provést náš spojenec podporovaný šílencem z US je naše povinost na to upozornit.

Ty kecy v parlamentu jsou pojem relativní. Záleží na tom zda je vede vládní koalice nebo opozice. Každý chvilku tahá pilku. Takže někdy příště se karta obrátí a kecy povede druhá strana. A proto navrhuji zrušit opozici. Ano, bude líp. Ale už asi bylo.

Myslím, že lidem na Uničovsku by se v pondělí ráno nikdo neodvážil říct o nedostatku deště. Přehradou, postavenou za možná dvacet let, vodu do půdy nedostaneme. Tu musí zadržet zemědělec na svém poli. Ale né na 100ha svažitém letišti navíc nevhodně osetém. Jenže Zemědělců je tu málo

Je to z části globální problém. Min. Toman je v pozici teoretika s nápady vodních nádrží. Ale to sucho nevyřeší. Největší problém, jak už zmiňujete je u těch kdo krajinu tvoří a to jsou zemědělci a z části lesníci. A tam se Tomanovi, se střetem zájmů, nechce ani teoretizovat. Otázka velkých peněz.

Vrátit krajinu před komunist. kolektivizaci je nemožné ale zmenšit osevní plochy (30ha je výsměch),její skladbu a okamžitě skončit se spalováním potravinových plodin. Samozřejmost je také vracení zeměd. zvířat na pastvu do podhor. oblastí. Jediná volně viditelná ****** je dnes na zápraží Agrofertu.

Přemýšlel jsem jaká kulišárna za tím nicotným návrhem zase stojí. Asi už má min.financí vše důležité vyřešeno.

Tady přece něco podobného funguje v době nouzového stavu. Mýlím-li se pak ministerstva zdravotnictví a vnitra jednala protiprávně? Vojtěch deklaroval křišťálovou čistotu nákupů. Takže nechápu nějakou legislativní nouzi v této věci.

Ano zrušit (nemyslím tím hnutí) ale jen v případě, že by se zrušily všechny, mnohem podivnější, odpočty. To je však nemožné už proto že např. bez odpočtu z reklamy by skončila všechna komerční media.

Tak,tak, restrikce a přísnost musí být. A protože nemáme konopné ministerstvo je třeba zřídit lespkň vládního zmocněnce s pobočkami na krajích a patřičný počet zaměstnanců aby to všechno uhlídali. K popukání mně příjde zdůvodnění návrhu ohledně snížení ceny. Krok k soběstačnosti se značkou Klasa.

Souhlas p. *****ku. Nevím co tím vláda sleduje. Že by měl někdo zájem o Agrofert? Kdyby se tak, nedej bože, dostal na Kajmanské ostrovy. Z takové dálky by mně Kostelecké párky snad ani nechutnaly. A je jedno, jak píšete, bezdomovec sk. nebo oligarcha sk.

Kuloáry
31.05.20

P. Vondráčku, zpochybnil jste, že by slova placeného estebáka falmera v ruských novinách byla autentická. Proč potřebuje dotyčný soudruh překladatele a mluvčího ve vaši osobě? Čím jste mu zavázán? Máte to m*****ně zapotřebí?

Je to názor pí. Zábrodské a pokud někoho diskriminuje a škodí měl by napsat jak konkrétně. Navíc se s ní plně ztotožňuji. Nejde totiž o post uklízečky či nočního hlídače. Teď jsem zvědav kam mám jít já.

Kuloáry
29.05.20

Netušil jsem, že zde budu potřebovat mentora. Dokonce gramatického. Ale objevují se všude. ANO už budu psát velká písmena ANO vždy ANO. Kde nejsou argumenty, přichází útok. Pane Koplíku, vše dobré. Sejdeme se někde na pivě, dáme řeč a nenecháme si do toho kecat. Á jej zase slovo co se nebude líbit.

Kuloáry
29.05.20

Nezpochybňuji vaši znalost strategie opoz. stran. Žádná opoziční strana nepůjde hlavně proti svým ****čům. Alespoň to. A zájem o stát v podání ANO respektive Babiše? Ještě tu nebyl premiér s takovými problémy. Klaus kradl jen pera. A s pragmatismem proto do vlády vstoupila právě rozpolcená ČSSD.

Kuloáry
29.05.20

Bravo p. Kroutile. ksčm (nemají právo ani na velká písmena) se svými přisluhovači jsou mafiáni a jako takoví nemají místo v žádném demokratickém parlamentu natož dokonce ve vládě. Podporovatele stalinismu jsou zločinci rovni fašistů a nemají právo na politický život v demokratické společnosti.

Kuloáry
29.05.20

Dole jmenované opoziční strany nemohly podpořit ANO protože měly máslo na hlavě se svými oligarchy z předchozích vlád a velkou zkušenost, že by podpora nynějšího oligarchy byla polibkem smrti, jak se o tom přesvědčila nulová ČSSD. Nynější vláda už hodně poklesla pod ty předešlé.

Děkuji za doplnění. Návrh je to moc pěkný. Jen si vůbec nedovedu představit jeho realizovatelnost ve chvíli kdy zatím zdaleka nebyly naplněny všechny existenční požadavky. A pokud by k tomu došlo tak si myslím, že důchodců by se to netýkalo. Škoda.

Kuloáry
28.05.20

Pane Verbický no to tak ještě; většinu v parlamentu. Jim stačí, že vládnou. Je mně líto, že váš předpoklad o mé neschopnosti vést věcné a konkrétní diskuze, nesplňuji. Země, ve které je strana s tak strašnou minulostí, klíčovou ve vládě není demokratická. Byla to největší polistopadová chyba.

Kuloáry
27.05.20

Pane Verbický chcete po mně vyjmenovat všechny komouše sedící v parlamentu a podporující Babišovu vládu?

Nevím pane Franku jaký překlep máte na mysli.

Nechci se dočkat toho až se ceny z farmářských trhů přestěhují do supermarketů které si ještě připočítají svou marži.

Co chcete 27.5 prodlužovat když to 25.5 konečně skončilo?

Kuloáry
27.05.20

Pí Němečková, souhlasím s vámi. Jen je hodně licoměrné upozorňovat na propagaci nacismu a zapomínat na to stejné u komoušů. Zákony na to mámé jen je směšné volat po jejich uplatňování když druzí jmenování jsou u vesla.

Rada vládě: raději už žádná další opatření nepřijímejte, mnohá nemají logiku a pokuste se to nějak do ****b" doklepat".

Bojím se zase oslovovat, omlouvám se za správce webu a děkuji za odpověď. Jen jsem chtěl vědět zda mezi takto podporované by byli i cestující důchodci. Z návrhu vlády vyplývá nějaký příspěvek k eventuálnímu přízpěvku od zaměstnavatele což bychom my, rentiéři od Maláčové nedostali.

Moc dobře nechápu zdejší hvězdičkování některých slov. To už nelze normálně oslovit pana *****ka?

P. *****ku pro jak široké spektrum občanů si představujete příspěvek státu na podporu pobytu v ČR?

Kdyby se Babiš touto radou řīdil a odstřihl se dotačně od té strašné struktůry EU tak ten, ne jeho, Agrofert by byl už jen historickým pojmem.

Někteří ještě nedostali od státu ani korunu a už jsou tu hlasy o trestní stíhání pro ty kteří něco údajně zneužili. Nejprve je třeba se podívat na trestní hospodaření vlády abychom nebyli na absolutním hrotu EU se stamilionovými náklady na jednoho nakaženého.

Kuloáry
15.05.20

9.5. jste napsal:"Chtěl jsem tím říct, že o Putinově popularitě v Rusku se vrcholným politikům EU může jen zdát." Nebyl jsem to já kdo toto srovnání nastolil. Nechci být nikterak osobní s respektem k jiným názorům. Můj odpor k ruskému vměšování do cizích států je trvalý a z mé strany již no comment.

Kuloáry
15.05.20

Omluva za předčasné uložení nedokončeného příspěvku. Celá tahle debata je mimo mísu na niž jsou pomíchaná jablka s hruškami. Chceteli srovnávat Putina a EU takže ještě jednou. Který ruský mužík zná všechny gubernátory ruské federace?

Kuloáry
15.05.20

Celá tahle debata je mimo mísu na niž jsou pomíchaná jablka s hruškami. Tak ještě jednou. Který ruský mužík zná

Kuloáry
15.05.20

A jak jsem se už jednou psal, jsme na opačných pólech názorového spektra. Před r. 89 jsem byl zaneprázdněn právě druhým břehem takže nevím, na rozdíl od vás, co psal totalitní tisk. Ale ctím pluralitu názorů.

Kuloáry
15.05.20

P. Koplíku nezpochybňuji vaše právo na čtení jakéhokoli bulváru bez ohledu kterého, z vámi jmenovaných extremistů, citují. A použii vaši terminologií. Zkuste se zeptat vašich mužíků zda znají někoho z gubernátorů Ruské federace.

Konečně vláda, s blížícími se volbami, procitla a pochopila, že body se dají získat i opozičními návrhy zákonů z nichž právě tento byl navrhován už před dvěmi léty.

Co to je nejkratší lhůta? Pokud vím je to zase jeden ukradený návrh opozice která jej navrhovala asi před dvěmi léty.

Kuloáry
13.05.20

P.Koplíku opět máte pravdu, nepochopil . Srovnávání diktátorské popularity Putina v Rusku s politiky EU se pochopit nedají a ani se o to, při mém vzdělání, nesnažím. A odkud čerpáte statistiky jak znají občané EU své politiky? V parlamentních listech jsem to nenašel.

EU nemá minist. zdraví. Proto zcela v působnosti členských států zůstává stanovení zdravotní politiky, organizace zdravotnictví a poskytování zdravotní péče, včetně rozdělování na ně vyčleněných zdrojů. Než zde trousit bludy je dobré si přečíst smlouvu hlava 14, článek 168. A zase o psovi a holi.

Kuloáry
09.05.20

P. Koplíku máte pravdu. Rozumný cizinec se diskuzi vyhne. Jenže naši nerozumní, prokremelští, normalizační cizinci o nich nediskutovali ale přīmo je stavěli. Vyznávali v hlubokém úklonu vnucený anal-alpinismus. A že člověka s opačným názorem nazýváte užitečným *****em mně od vás nevadí.

Kuloáry
09.05.20

Z demagogie o byrokracii EU si mnozí češi udělali dogma a šíří ji jako mantru. Vláda, předsedové parlamenu a jejich výborů také neprošli přímou volbou a máme je za byrokraty? Proč jste nebyli ****t poslance do EU? Je to zde samé míchání hrušek a jablek. Hold kdo chce psa bít, hůl si vždy najde.

Jsem zvědav na reakce po druhé vlně čínské chřipky. Dle některých odborníků bude třeba nechat společnost tzv. promořit a pak bude pohled na "nezodpovědné státy" možná jiný. EU je jako řetěz tak silná jak jsou silné jednotlivé články. Náš článek je jeden z nejslabších i dle zdejších názorů

Kuloáry
08.05.20

Je evidentní p. Koplíku, že jsme každý na jiném břehu, nejen názorového, spektra. Jste-li znalcem ruské diplomacie v oblasti utužování Č-R zájmů jistě objasníte proč Rusové odstranili pamětní desku obětem Katyně s tím, že se událost nestala. Jen prosím fakta, ne ta z učebnic dějepisu ksč.

Kuloáry
07.05.20

Souhlasím s p. Tarabou o diplomatickém jednání. Jen nevím zda zastrašování, vyhrožování tribunálem či podkopávání komunálních orgánů patří do diplomatického jednání. Je to však jenom hra a zástěrka jiných zájmů putinova skomírajícího Ruska.

Babišovo před****bní heslo bylo, že nám vládnou nemehla. Má pravdu přeceda. Jen jsem nepochopil proč ty nemehla už dávno nevyhodil. Napadá mně něco o vránách sedajících si k sobě a lidech kterým stačí zobat z ruky.

Už vznik této trafikové agentůry a jejich poradců je sporný a teď ještě rozšíření pravomocí? Vždyť se najdou nějaké Valachové, Kratochvílové, Peltové a další šībři.

Všeho moc škodí. Kdyby to bylo spravedlněji navrhováno a plánováno tak třeba do prázdnin. Ale zde převažuje byznys nad zdravím.

Kuloáry
29.04.20

Myslím, že všichni, ve světě otráveni ruskou gerilou, by byli rádi kdyby je kdokoli upozornil na
smrtelné nebezpečí. Bohužel neměli to štěstí. Pojem zahraniční politika vnímám jako souhrn činností se zásahem do přezhraničního dění toho kterého státu. Zde to však vidím obráceně.

Jediná výhoda tohoto návrhu je, že jedním soudním řízení soud získá víc, nově zvedajících se soudních poplatků.

Tihle šmejdi cílí na slabou stránku lidí kteří chtějí vydělat. Dokud budou lidé s touto vlastností k dispozici nic tyto šmejdy nezastaví. Je to realita, možná mnou trochu tvrději vyjádřená.

Proboha snad někdo nevěří návrhu záměru zdražit soudnictví. Tento moloch je nenažraný (omluva, neznám výstižnější slovo) a je třeba jej nasytit. Takže kdo má prachy má pravdu. Ve vedlejší diskuzi jsem zavadil o názor k soudnictví z dob modrého temna. Toto temno přichází právě s touto vládní sqadrou

A co bude dělat BIS a UKIB? Ale zřejmě armáda hledá nějakou činnost když není jinak vytížena.

Půjde-li čínská krize nynějším tempem, čímž bude splněn příslib ministra Plagy o termínu maturit, je tato kuloární debata pak už bezpředmětná.

Zde je myslím každá rada zbytečná a tento dopis hovoří za vše.
https://de.scribd.com/document/456371546/Otev%C5%99en%C3%BD-dopis-ve%C5%99ejnemu-ochranci-prav#from_embed

Při vyhodnocování účinnosti karantény, monitorinku a detekci, účinnosti vládních opatření a připravenosti zásahu v nouzi se ČR posadila na 25 místo na světě a 11 v Evropě takže hogo-fogo Babišova bublina, s radami ostatním státníkům včetně Trampa jak to dělá dobře, smutně splaskla.

Zůstal bych u původního návrhu.

Ano ale preferoval bych individuální přístup ne vrtulníkový systém.

V žádném případě. ČNB není moc věrohodnou institucí s machinacemi kurzem koruny, které svědčí vývozcům. Nevidí malé dovozce a spotřebitelé. A pro koho by byly případné výnosy?

Jednoznačně ano. Jen bude potřeba přijmout na úřadech nové zaměstnance znalé eletronické komunikace. To je praxe když se néco nového zavádí. Po odeznění čínského potěšení bude třeba snížit nezaměstnanost. Je možné také použít nevyužité kontrolory EET z FÚ.

Chtěl bych vidět kolik lidí má u sebe 10000kč na pokutu. Myslím, že ani ti z rautu u Zemana. I když Maláčová s Hamáčkem s placením pokuty už zkušenosti mají, tak druhý jmenovaný to má jako recidivu a tam by měla být jedna nula navīc. Hold, kázat vodu a pít víno a ještě ve svém rezortu.

Hlasoval jsem pro jen proto abych se mohl vyjádřit coby odpůrce jakéhokoliv EET.

Problém mnohých je, že se ze dne na den z moci státu ocitli ve finanční tísni. Takže jakákoli finanční úleva je vítána.

Domnívám se, že ano. A i když by třeba někteří neuspěli, věřīm že společnost v budoucnu na těchto maturantech určitě nepozná, že ve školním roce 19-20 byl v nouzi vytvořen určitý ústupek.

Částečně pomůže. Nemají-li v tom inkriminovaném období žádný příjem nemají z čeho platit. Otázka je ale z čeho mají žít a platit další závazky.

Myslím, že zde mezi zmíněnými není v rámci nároku žádný rozdíl.

Jištění, ať jakékoli, je určitě namístě.

Ani nulová DPH nepostaví nový byt. Natož aby jej slevnila.

Je třeba vidět komu to prospěje. Nepochopil jsem jak může chemické MZ největšího agroferta,pardon agronoma, a monopolního výrobce hnojiv být pod jednou hlavičkou s MŽP. Opět jedna vládní kulišárna. Jsem zvědav který z pánů půjde od válu a pro kterého bude vytvořena nějaká agentůra. Třeba pro déšť.

Možná ano ale až po tom kdy vrátí zemědělci krajinu do stavu před komunistickou uzurpací.

Už za vlády Šabatové byla existence tohoto úřadu dost diskutabilní. Nynější šéf jej degraduje uplně.

Vážený pane Sazeček, také nekomentuji vaši inteligenci. Ponechte prosím mé komentáře, pokud to neumíte bez napadání, bez povšimnutí. Nejsem příznivcem ANO a ani jejího šéfa ale to je můj problém a vy s tím bohudík nic neuděláte.

Jednoznačně. Jen pozor na příklady třeba ze Švýcarska. Normální člověk čeká na pas 10 let a mladý Babiš jej má hned. Kolik to asi stálo? (Úsilí)

Ano. Ale když ****bní normy beztrestně nedodržuje ani ten na hradě, jaký asi dává příklad ****čům, byď komunálním, v podhradí. A to stejné platí i o vládní klice která vede permanentní ****bní kampaň nesplnitelnými sliby a uplácením dvaceti devíti procentní, naivní části ****čů, zákon nezákon.

Každé zpřísnění nějakých podmínek či stanovení nových povinností znamená pro AOS také nové finanční náklady. Kdo na to přispěje? No přece my, spotřebitelé. Přece jsme na to dostali od nejvyššího přidáno.

Pokud bydlíte na vesnici a netopíte uhlím tak klidně od zítra. Plasty- kontejner, papír-kontejner, sklo-kontejner, kuchyň odpad-komposter, popel z kotle -nejlepší hnojivo, kovový odpad a vše ostatní- sběrny dvůr. Velký problém -Pneu. Mnohem horší je to však ve městě a nejhorší v panelácích.

Rád bych napsal ano. Ale když vidím způsob zadání a provádění, tak této vládnoucí garnitůře se to nepodaří. Je v tom zainteresováno mnoho kaprů kteří to stavidlo nebudou chtít zvednout.

Již několikrát jsme byli na stadionech svědky kdy vystřelená pyrotechnika bezprostředně ohrožovala diváky na životech včetně malých dětí. Takže ne přestupek ale trestný čin.

Poslední ozbrojená složka ( LM) zde řádila před třiceti lety takže v podstatě nevím o čem je zde řeč a čím zase ve sněmovně straší.

Platit daně je normální. Škoda,že jen pro někoho.

Je však smutné, že podobný požadavek je vznášen až teď kdy po vzniku podivných hnutí a xenofobní strany a za přispění vedení vlády a toho nejvyššího zde všechno zhrublo a zmíněný požadavek na čestnou a poctivou kampaň je z říše snů a pro mnoho těch " nahoře" jsou to slova neznámá.

Omezení ****bního práva starým občanům je v rozporu s Listinou základních práv a svobod v článku 21 (1). A pokud někoho pohoršuje sledování ****bního úkonu staršího ****če na ČT, stačí přepnout k***** třeba na Barandov. Je tam mladší tvář.

Můj komentář je bohužel opačný než hlasování kdy jsem zmáčkl ne ale platí ano.

Nemovitost v obci jejíž majitel zemřel aniž zanechal dědice přechází právně státu. Nedovedu si představit jiného majitele než tuto obec která ví nejlépe jak s danou nemovitostí naložit a komu jí následně prodát.

Je to zbytečné protože některé nesmysly z vlády se dají projednat za dva dny.

A proč ne? Pro vstup do EU bylo 77,33% občanů a nebylo očem diskutovat. To např. diskutabilního Zemana ****lo 51% a jeho "kudlanka nábožná" visí na každé zdi.

Odpůrcům se asi stýská po ****bních místnostech a jejich ****bních komisích.

A zase ten český problém. Pít či nepít? Normální státy to mají dávno vyřešeno. Jen je mně líto těch s přirozenou fyziologickou hranicí alkoholu v krvi a těch kteří věří nealkoholických pivům.

Se zvýšením spodní hranice na 21 let bych možná souhlasil ale pokud by byla, dle některých komentářů, horní hranice třeba 75 či 80 let tak bych se přimlouval aby podobné platilo i pro tento "parlament". Takovou dehonestaci stáří jsem zde nečekal.

Ideální by bylo postavení lobbisty i lobovaného na úroveň korupce i s trestní odpovědností.

Když už není kde brát tak je třeba jít i proti ****bním slibům. Jen je vidět, že pivní a vinařská lobby má zatím ve vládě sílu. Vložím li do hry sto tisíc a vyhraji sto tisíc zaplatím daň z výhry patnáct tisíc. Tak co jsem vyhrál když jsem vlastně prohrál. A tak je to se všemi kouzly minist. fina.

Tohle je čisté politikum a s růstem populace nemá nic společného. Socialismus rachlokvašky Maláčové nemá v Evropě obdoby a ve finále si jej stejně přivlastní Babiš.

Daný zákon umožňoval finanční správě efektivně postihovat nelegální příjmy a šedou ekonomiku byl primárně určen je na ty "malé". Na nikoho "velkého" nezaklekli.
Přízpěvek z 20.6. Před zájmem o zdanění příjmu Milionů chvilek měl předcházet zájem o danění korunových dluhopisů vašeho nejvyššího!!!

Hlasoval jsem ne ale kdyby nynějšímu Mf z těchto her něco "káplo" nebylo by co dávat na seznam zákazů.😂

K soudu to jde stejně proto že jak je uvedeno rozhodovací činnost je častým předmětem soudního přezkumu, při kterém soud vysloví nezákonnost takového rozhodnutí. Takže raději před než po. Navíc ubude správkyni financí starost jak okrást zůčastnělé ještě jednou na úrocích.

Připojují se ke všem komentářům

****ní poslanci územní samosprávy jsou v podstatě našimi zaměstnanci. Nedovedu si představit, že by zaměstnavatel nemohl kontrolovat své zaměstnance.

Odstranit rozdíly mezi zaměstnanci ať s kogentním výměrem či dispozitivním lze pouze srovnáním délky do****né. Tato je určená pro odpočinek a regeneraci sil. Není to žádná odměna, je to právo.
Ale 4 týdny a 8 týdnů?

Pokud chce někdo skrývat tvář má k tomu zřejmě nekalý důvod. Zbylým zakrývajícím doporučuji přesídlit do zemí kde se zakrývat musí. Předkladatelům bych navrhl aby do vyjímek přidali ještě masopůst, čerty s mikulášem, halloween a některé masky vlastní.

A co to je 28.3. a celosvětově 4.10? To nestačí? Prestiž povolání, ať už jakéhokoliv, se přece nedá získat zařazením do kalendáře. Posledně to byl dotaz na den sokolstva, co bude příště? Den politiků. Tam by bylo nutno zvednout prestiž.

Vždy přece platilo, že co se doma upeče má se doma také sníst. Pečené přez půl republiky schládne a zdraží.

Oboustranný vztah by to byl kdyby smlouva byla tvořena oboustranně. Ale jelikož zákaznīkovi, chce li užívat služeb zdejších třech dohodnutých operátorů, nezbývá nic jiného než se podřídit a podepsat s vědomím nevýhodnosti. Toliko k panu Škromachovi.

Tak určitě ne. Nejsou schopni plnit ani to k čemu byli ustaveni a jsou dnes nuceni k naplňování obecních a městských kas.

Pane Škromachu, s vědomím, že bych, dle vašeho nápadu, třeba dvakrát týdně dostával nesmyslné pokuty s nějakým odvoláváním, hlasoval bych proti. Myslím však, že se rozumnější řešení najde, třeba trvalou registrací takového vozidla.

Je zbytečné se bránit technologiím jen mně zajímá technikálie či proveditelnost případu který zde popsal už pán Raclavský.

Samozřejmě že ano. Na druhou stranu tyhle časové úvazky jsou také podlé. Klasická dvouměsíční výpověď a nazdar. 😣

Jak se dozví cyklista s 0.6 promile v krvi, že z polní cesty od vinného sklípku vjíždí na slilnici III. třídy?
Jak bude případně pokutován cyklista vlastnící ŘP a cyklista tento nevlastnící? ( oba jsou účastníci silničního provozu).

Tak jsem v komentáři z 26.2. bláhově věřil, že to s tím personálním šetřením myslí ministerstvo financí vážně. Dnes sněmovna odsouhlasila vznik nového ministerstva s 80 (zatím) zaměstnanci. Kolik bude stát provoz?

Souhlas s panem Komárkem a pozitivní motivací by třeba mohlo být kdyby Schillerová napodobením "účtenkovky" vyhlásila, že např. u prvních 5000 přiznání bude snížení daně o 1% , tak v březnu mohou vyhlásit dodatkovou do****nou a splnit pětitýdenní, přání pána Středuly.😂

Tak to teď už určitě nehrozí. Nevím, kde by teď, v době desetiprocentního šetření státního aparátu, vzala vládnoucí garnitura stovky dalších rádoby zaměstnanců do takového nesmyslu.

Proč ne. Vždyť České dráhy to už včera testovaly na trati 252 a úspěšně😂. Ale raději bych se přiklonil k
nenahraditelné zkušenosti strojvedoucího z jednoho příspěvku pode mnou.

Za peníze se zdraví koupit nedá ale lze snížit utrpení postiženého.

Jedině v případě, že by se týden o nějaký den rozšířil😂. Jinak si myslím, že když už tak proč 8.10 a ne třeba 18.6 (první slet), den pro Sokoly ( ne sokolníky) určitě významný.

Se zavřením obou očí lze souhlasit. Ale mám strach, že v dnešní, bezpečnostně podivné době se dožiji toho jak se budu registrovat s každou jízdenkou na vlak či bus v nějakém nově, k tomu účelu zřízeném
CzechPointu. Pokud možno tak v každé vesnici.

Příroda je nad všechny zákony a stanovuje, že jen ze dvou genderově vyrovnaných jedinců může vzniknout nový život a tyto dva pak lze označit za rodiče. Pokud to dva genderově nevyvážení jedinci nechápou tak je to třeba vysvětlit zákonem.

Určitě ne. Je jednodušší čekat s nastavenou dlaní na hotové peníze.

Seniorský parlament, z.s., IČ 07132051 © 2018 - 2022. S vytvořil SEPIA SOFT s.r.o..