Slovo úvodem

Vážené členky a členové Senior parlamentu,

po delší časové odmlce mám pro vás pozitivní zprávu. Podařilo se po technické stránce vyřešit další provoz stránek Senior parlamentu a jeho hlavní organizátoři jsou připraveni pokračovat ve stejném duchu, jako tomu bylo ještě na podzim loňského roku.

Já se těším, že budu moci sledovat vaše diskuze. Obsah stránek bude pravidelně aktualizován a budete seznamování s nejnovějšími návrhy zákonů tak, jak přicházejí do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky. Na vaše podněty se hlavně těším i ze své nové pozice předsedy ústavně-právního výboru Poslanecké sněmovny.

Děkuji všem aktivním členům, že se znovu zapojí do diskuzí a doufám, že jejich názory budou použity někdy i v tom našem Parlamentu na Malé Straně.

A snad se po delší době konečně podaří zorganizovat setkání členů Senior parlamentu u nás v Praze ve Sněmovní ulici.

Váš

Radek Vondráček

Vyhledat diskuzi

Člen Viktor Kopper

Hlasování


Diskuze

Senát to zarazí, dělá to dojem, že je to domluvená komedie se Sněmovnou. Pro příště raději ****t řešení : růst platů představitelů..... svázat s průměrným příjmem ve společnosti.

hlasuji pro s vědomím, že jde o perspektivní přístup. Buďto opravdu chceme EU se vším , nebo nechceme.

Mluvit o "komunistickém znárodnění " je s odpuštěním blábol, který by neměl mít zde místo. Naopak vodní zdroje v rukou státu musí být součastí bezpečnostní politiky našeho státu .

zlepšení podmínek ošetřovného v této době se stává jedním z důležitých protiepidemiologických opatření - přispívá k snížení mobility lidí .

Jde o implementaci práva EU, zcela jistě ano.

Současné zkušenosti s ÚS a chytračení opozice je pádným důvodem pro právo vlády.

Jsem jednoznačně PRO, neboť obnovit ekonomiku je nutné i prostřednictvím obcí. Doporučuji vázat nenávratný příspěvek na již projednané a připravené projekty.

Hlasoval jsem pro ANO, neboť samoživitelky to mají těžké. Současně dodávám, že jde vlastně o formu další sociální dávky, protože i stát bude mít vymáhání těžké.

Podporuji volbu dr.Křečka, který i přes svůj věk dokáže /jistě/ vtisknout "správnější " podobu této instituci, než měla za pí. Šabatovou.

Zvýšit dostupnost léčebného konopí je dobrý počin. Domácí *****ování je ri***ové a pro mnohé těžko dostupné.

Odstranění byrokratické zátěže přispěje ke zrychlení, zneužití se neobávám, byrokratické diktatury ano.

Plnoletost / 18 let / je praxí ověřený a relevantní údaj a podmínka vol. práva. Populististické snižování tohoto věku nemůže být dobrý počin.

Státní vlastnictví vody, ostatních přírodních zdrojů a přírodního bohatství musí být chráněno a nikoliv postupně " rozvolňováno ".

Státní vlastnictví vody, ostatních přírodních zdrojů a přírodního bohatství musí být chráněno a nikoliv postupně " rozvolňováno ".

Rozhodně NE , z veřejných zdrojů je zřejmé, že korespondenční hlasování usmadňuje manipulaci s hlasy .

Žádný systém ****b do Senátu nezmění jeho nadbytečnost, neoblíbenost a zneužití postavení.

Existenci Senátu považuji za zbytečnou a lehce zneužitelnou.

Jednoznačné ano.

Seniorský parlament, z.s., IČ 07132051 © 2018 - 2022. S vytvořil SEPIA SOFT s.r.o..