Slovo úvodem

Vážené členky a členové Senior parlamentu,

po delší časové odmlce mám pro vás pozitivní zprávu. Podařilo se po technické stránce vyřešit další provoz stránek Senior parlamentu a jeho hlavní organizátoři jsou připraveni pokračovat ve stejném duchu, jako tomu bylo ještě na podzim loňského roku.

Já se těším, že budu moci sledovat vaše diskuze. Obsah stránek bude pravidelně aktualizován a budete seznamování s nejnovějšími návrhy zákonů tak, jak přicházejí do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky. Na vaše podněty se hlavně těším i ze své nové pozice předsedy ústavně-právního výboru Poslanecké sněmovny.

Děkuji všem aktivním členům, že se znovu zapojí do diskuzí a doufám, že jejich názory budou použity někdy i v tom našem Parlamentu na Malé Straně.

A snad se po delší době konečně podaří zorganizovat setkání členů Senior parlamentu u nás v Praze ve Sněmovní ulici.

Váš

Radek Vondráček

Vyhledat diskuzi

Placené volno pro státní zaměstnance

Další témata:

Budou-li státní zaměstnanci naočkovaní proti nemoci covid-19, mohou požádat o dva dny placeného volna. Jak se díváte na tento vstřícný krok, který vláda 30. července 2021 schválila?

A proč jen statni zaměstnanci, to se mi vůbec nelíbí. To je nějaká elita? To snad ne

Inspirujme se v jiných zemích (Franci, USA, Německo ...) Povinné očkovaní tam prostě je pro určité skupiny nařízeno, nikdo to nezruší. Tam si soudy na zdravotníky nehrají, o porušování demokracie se nemluví. Žádné odměny bych pro kohokoliv nedával. Dospělý člověk má mozek a musí se sám rozhodnout

Budu-li se držet zadaného tématu tak proč jen státní? Proč né všichni? Ale je to jako všechno. Prý vstřícný krok z peněz daňových poplatníků. Hloupý před****bní trik.

Do slova a do písmene souhlasím s paní Kapalovou.

3) předvídat co nás ještě na podzim čeká až začnou papaláši po volbách šturmovat do další očkovací dávky. Jak nás zase budou strašit mrtvolami a mutacemi a tím, že není dřevo na rakve. Nevím, zda to bude zase Hamáček nebo jiná Prymulova loutka, hlavně to bude někdo zainteresovaný na Covid -byznysu.

2) pouze lékař a ne aby o tom věděla kdejaká kadeřnice, pedikérka nebo provozovatel kulturních a sport. akcí. jestli to tak půjde dál, budeme se muset prokazovat očkováním nebo testem i " operátorce veřejných WC. Myslím, že my, co si pamatujeme totalitu a její propagační a mediální metody můžem

Nesouhlasím se vším co vede k vytvoření Covid kultu a Covid diktatuře a k rozdělení lidi na očkované a neočkované. Takhle začínala vždy a všude v historii totalitalita. Dva dny volna je taková mizerná a průhledná pobídka pro něco čemu lidé nedůvěřují a odmítají. Zdravot. stav každého by měl znát

Seniorský parlament, z.s., IČ 07132051 © 2018 - 2022. S vytvořil SEPIA SOFT s.r.o..