Slovo úvodem

Vážení a milí členové Senior parlamentu,

máme 9. volební období Poslanecké sněmovny.

Na pondělí 8. listopadu je svolaná ustavující schůze v rámci, které proběhne slib poslanců.

Dále navrhneme ustavení mandátového a imunitního výboru, stanovíme počet místopředsedů Poslanecké sněmovny a navrhne se jejich volba.

Dalšími body programu budou návrh na volbu předsedy Poslanecké sněmovny a návrh na zřízení sněmovních výborů.

Vážení a milí,

velmi rád bych navázal na setkání, které jsme měli ještě před covidem. Věřím a snad nám tentokrát i osud bude nakloněn, že se to konečně podaří a ve Sněmovně se opět sejdeme.

Přeji vám pěkné podzimní dny, hodně zdravíčka a opatrujte se!

Váš

Radek Vondráček

Vyhledat diskuzi

Placené volno pro státní zaměstnance

Další témata:

Budou-li státní zaměstnanci naočkovaní proti nemoci covid-19, mohou požádat o dva dny placeného volna. Jak se díváte na tento vstřícný krok, který vláda 30. července 2021 schválila?

A proč jen statni zaměstnanci, to se mi vůbec nelíbí. To je nějaká elita? To snad ne

Inspirujme se v jiných zemích (Franci, USA, Německo ...) Povinné očkovaní tam prostě je pro určité skupiny nařízeno, nikdo to nezruší. Tam si soudy na zdravotníky nehrají, o porušování demokracie se nemluví. Žádné odměny bych pro kohokoliv nedával. Dospělý člověk má mozek a musí se sám rozhodnout

Budu-li se držet zadaného tématu tak proč jen státní? Proč né všichni? Ale je to jako všechno. Prý vstřícný krok z peněz daňových poplatníků. Hloupý před****bní trik.

Do slova a do písmene souhlasím s paní Kapalovou.

3) předvídat co nás ještě na podzim čeká až začnou papaláši po volbách šturmovat do další očkovací dávky. Jak nás zase budou strašit mrtvolami a mutacemi a tím, že není dřevo na rakve. Nevím, zda to bude zase Hamáček nebo jiná Prymulova loutka, hlavně to bude někdo zainteresovaný na Covid -byznysu.

2) pouze lékař a ne aby o tom věděla kdejaká kadeřnice, pedikérka nebo provozovatel kulturních a sport. akcí. jestli to tak půjde dál, budeme se muset prokazovat očkováním nebo testem i " operátorce veřejných WC. Myslím, že my, co si pamatujeme totalitu a její propagační a mediální metody můžem

Nesouhlasím se vším co vede k vytvoření Covid kultu a Covid diktatuře a k rozdělení lidi na očkované a neočkované. Takhle začínala vždy a všude v historii totalitalita. Dva dny volna je taková mizerná a průhledná pobídka pro něco čemu lidé nedůvěřují a odmítají. Zdravot. stav každého by měl znát

Seniorský parlament, z.s., IČ 07132051 © 2018 - 2022. S vytvořil SEPIA SOFT s.r.o..