Slovo úvodem

Vážené členky a členové Senior parlamentu,

po delší časové odmlce mám pro vás pozitivní zprávu. Podařilo se po technické stránce vyřešit další provoz stránek Senior parlamentu a jeho hlavní organizátoři jsou připraveni pokračovat ve stejném duchu, jako tomu bylo ještě na podzim loňského roku.

Já se těším, že budu moci sledovat vaše diskuze. Obsah stránek bude pravidelně aktualizován a budete seznamování s nejnovějšími návrhy zákonů tak, jak přicházejí do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky. Na vaše podněty se hlavně těším i ze své nové pozice předsedy ústavně-právního výboru Poslanecké sněmovny.

Děkuji všem aktivním členům, že se znovu zapojí do diskuzí a doufám, že jejich názory budou použity někdy i v tom našem Parlamentu na Malé Straně.

A snad se po delší době konečně podaří zorganizovat setkání členů Senior parlamentu u nás v Praze ve Sněmovní ulici.

Váš

Radek Vondráček

Vyhledat diskuzi

Cestování s certifikátem pro covid-19

Další témata:

Evropský parlament schválil v dubnu svůj mandát k jednání o návrhu zavést "Certifikát Evropské unie pro covid-19". Certifikát by měl být v papírové nebo digitální formě. Měl by obsahovat informace o očkování cestujícího proti covid-19, případně o negativním výsledku testu či o překonání covid-19. Nejedná se tedy o cestovní doklad. Evropští zákonodárci jej chtějí zavést ještě před zahájením letní turistické sezóny. Zjednoduší certifikát cestování? Omezí diskriminaci cestujících?

Dotáhli jsme se do doby TOTÁČE, kdo se chtěl mít dobře a nemít problémy, vstoupil do strany, dnes , kdo není naočkovaný nějakou rychlokvaškou, je občanem, kterého za chvíli TI lepšo lidí nepustí ani na nákup do sámošky. To jsme to v té demokracií dopracovali, bez ohledu na nějakou CORONU

Mladí se smějí a nechápou, že jsme pro výjezd museli mít kdysi výjezdní doložku. Oni dnes samí, musí být očkování, absolvovat testy a podepsat papír, že při újmě na zdraví nebudou požadovat náhradu a bez těchto vymoženosti nesmí jít ani na pivo ve svém okolí. Inu nová doba, nové opatření

Souhlasím s certifikátem, i když jej někdo bude brát jako diskriminační. Kdo se nechal naočkovat, měl by mít výhodnější cestování.

Vymyšlená covidová krize přináší výmysly v mnoha oblastech života. Proočkovat a žít jako s chřipkou, jediná možnost. Jen nerozdělovat lidi na "správné" a "nesprávné"....

Nereaguji na příspěvky bez výzvy. Paní Kapalová brod je ještě daleko a ani zde si nebudu hrát na Sibylu. Nejsem voděná ovce a nečtu různé hoaxy a konspirační weby laděné anti Gatesovskou a Sorosovskou tématikou. A vězte, že na chleba si ještě vydělat umím. Ale uvidíme!

Pane kolego Kašpare, souhlasím s tím, že vše kolem viru je poprvé, ale obávám se , že ne naposled! Když loutkovodiči vidí, jak se jim podařilo zblbnout společnost a jak se jim penízky jen sypou, tak nepřestanou, ti budou vyhlašovat nové viry a nové mutace a nové vakcíny a za chvíli nebude na chleba

Zaznamenal jsem, akceptaci vakcín schválených EMA. A potvrzení o vakcinaci v jakékoli podobě musí být zdarma. Platnost je zatím celosvětově diskutována. Vše kolem viru je zatím bohužel poprve.

Pane Kudrnáč, já si troufám vydedukovat, že skupiny co vydělávají na strachu z Covidu, na testech a na vakcínách si vylobbují, aby vše platil už tak zubožený a odraný erár, aby se jim kšeftíky dobře dařily. A samozřejmě půjde o peníze a taky o pokusy na lidech a o zotročení vystrašených lidí.

Mezinárodní očkovací průkaz funguje v pohodě již dlouho. Průkaz na Covid bude boj o lokální zájmy výrobců vakcín a politický boj EU proti Rusku a Číně. Budeme uznávat očkování vakcínami z Ruska, Číny, Austrálie, Indie...? A půjde taky o peníze. Kdo to bude vydávat a za kolik. A co platnost průkazu?

Já si nebudu hrát na nostradámy a vizionáře neboď nikdo neví co bude, jak to bude a co dalšího nás ještě s tímto virem čeká ale toto je určitý krok jak se trochu pohnout z místa. A ta menšina rozumných, odvážných a svobodomyslných má plné právo s tím nesouhlasit.

Opravují v předešlém textu slovo neuvádět za UVÁDĚT a dodávám , že takovéto zprávy jsou na západ od nás dle informací z internetu již trestným činem, což hraničí s deb*****u. K takovým koncům u nás doufám nedojde i když příznivců je dost a v poslední době dává tato elita o sobě hlasitě vědět

Paní Kapalová , na to Vám odpovím. Jako dosud. VŠECHNO, CO SE TÝČE MIGRANTŮ o tom se nesmí psát, ani neuvádět zprávy v médiích a nikdo nechce říct na čí žádost, nebo příkaz, klid je i ve vládě, parlamentu i v senátu a všem je to šuma fuk, zřejmě nás všechny zblbla CORONA. o ČT ani nemluvím !!!!!!!

4) Takže za mne ten cerifikát (Covid 19), nezjednoduší cestování, protože onemocnět mohou i očkovaní i testovaní a hrůzným způsobem to zavede diskriminaci a později možná i kriminalizaci lidí co na Covid -šaškárnu nevěří a vidí jen zisky farmaceut. firem. Mimochodem, jak to bude s migranty?!?!

3) a vystrašení co budou mít všechny výhody a na druhé straně budou lidé s rozumem , odvážní a svobodomyslní , kteří budou vytlačováni na okraj společnosti. potom bych si já připnula na kabát nějaký čtvereček nebo puntík a nebo i tu hvězdičku. Začíná epidemiologický a farmaceutický teror (aparteid)

2) V praxi nyní prožíváme všichni to, co jsme před jedním a půl rokem považovali za dezinformace, hoax, nebo sci fi a v současnosti jsme všichni pomalu a jistě dostrkáváni k tomu, že budou lidé dvou kategorií tak jako to začalo ve dvacátých letech v Německu. Na jedné stran. budou ti poddajní, hodní

Souhlasím s panem Frankem. Před několika lety se nadělalo tolik cavyků s ochranou osobních údajů a nyní by se měly dávat všanc kde komu údaje, které navíc podléhají lékařskému tajemství. Před časem byla vyhozena jedna paní ze severních Čech z práce, protože si připnula na kabát žlutou hvězdu.

Vyhvězdičkovali jste mi slovo,které je božské proti tomu, co si ve skutečnosti myslím a stejné je to i o nějakých COVID pasech, kde 17 našich zaprodaných europoslanců v únoru souhlasilo s jejich zavedením, bez souhlasu občanů a bez předběžné informovanosti v MEDIÍCH, Projev samolibosti celé EU

EU, místo toho, aby se zreformovala, tak vymýšli jednu ****** za druhou. Na povinnost očkování necertifikovanou vakcínou není zákon a je to proti lidským právům, jen proto se nechává při očkování podepisovat papír , kde se očkovaný zbavuje svého práva dovolání při případném poškození svého zdraví

Seniorský parlament, z.s., IČ 07132051 © 2018 - 2022. S vytvořil SEPIA SOFT s.r.o..