Slovo úvodem

Vážené členky a členové Senior parlamentu,

po delší časové odmlce mám pro vás pozitivní zprávu. Podařilo se po technické stránce vyřešit další provoz stránek Senior parlamentu a jeho hlavní organizátoři jsou připraveni pokračovat ve stejném duchu, jako tomu bylo ještě na podzim loňského roku.

Já se těším, že budu moci sledovat vaše diskuze. Obsah stránek bude pravidelně aktualizován a budete seznamování s nejnovějšími návrhy zákonů tak, jak přicházejí do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky. Na vaše podněty se hlavně těším i ze své nové pozice předsedy ústavně-právního výboru Poslanecké sněmovny.

Děkuji všem aktivním členům, že se znovu zapojí do diskuzí a doufám, že jejich názory budou použity někdy i v tom našem Parlamentu na Malé Straně.

A snad se po delší době konečně podaří zorganizovat setkání členů Senior parlamentu u nás v Praze ve Sněmovní ulici.

Váš

Radek Vondráček

Vyhledat diskuzi

Jak hodnotíte volby do Poslanecké sněmovny?

Další témata:

Jak hodnotíte volební kampaň? Jak hodnotíte působení jednotlivých stran v rámci kampaně? Jste s volebním výsledkem spokojeni? Jak podle vás dopadnou povolební vyjednávání?

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.


To jsou jen vaše tzv. fakta. Co založili lidé kteří odešli od vás a nechali vás v propadlišti dějin spolu s komouši? Takže nerozumíme.

Pane Kašpare vyházím z faktu, že TOPka i STAN založili lidé od Lidovců. A to dává smysl. I způsob lidoveckého chování. Už so rozumíme?

Pane Škromachu, je váš příspěvek zasazen vůbec do dnešní doby? Moc si nevzpomínám na vítězství lidovců v nějakÿch parlamentních volbách.

Vyhráli Lidovci a jejich klony TOP09 a STAN. Koaličním "partnerům" opět ukázali jak se to dělá! :-)

Cenzůra je bohužel cenzůra a nedají se zde napsat běžná slova.

V tom vytečkovaném je slovo *********.s.k.é.

Pro ANO jsou to Pyrrhova čísla a pokud se jimi s p. Vondráčkem p. Kudrnáči holedbáte je to trochu málo a ve sněmovně nestačí. Také vaše přání vidět p. Vondráčka za pultíkem či na pultíku s kytarou je už z říše snů. *****ské, ať užitečné či neužitečné, jednání s krysami z hradu mu zlomilo vaz v ANO.

Pane Kašpare, čísla nelžou. ****bní programy jednotlivých stran podpořilo určíté procento ****čů. Ne****li jsme Babiše nebo Antibabiše, ale program .
mandáty ****či v %
ANO 72 36
ODS 34 17
STAN 33 16,5
SPD 20 10
KDU 23 11,5
TOP 14 7
PIRÁTI 4 2

Když už jste musela zmínit mé jméno paní Kapalová tak jen připomenu, že váš nesouhlas patří k té menšině. A většina poslala Babiše víte kam, čímž vám však nebrání lkát na jeho politickém hrobě.

Souhlasím se všemi předchozími příspěvky krom příspěvku pana Kašpara. Napadlo mne, že by bylo dobré pokusit se sjednotit všechny poražené, začínající strany, skupiny a subjekty nejen v komunálních volbách, ale hlavně pak v presidentských. V současné době, vidím jediného kandidáta - p. Babiše

Byly to tak trochu volby jako po revoluci. Tenkrát to bylo "proti komunistům". A povedlo se.
Teď to bylo "proti Babišovi" a zase se povedlo. Ani tenkrát, ani teď nevyhrál žádný ****BNÍ PROGRAM.
Je velmi snadné se vyjadřovat "jak né" a "co né". Vítězové ****b málokdy říkali "jak ano" a "co ano".

To co předváděl Babiš např. vůči pirátům se mu vrátilo způsobem jak se do lesa volá..... Koňům se dávají klapky na oči aby se moc nerozhlíželi a viděli jen to co chce kočí. "Vládní kočí" takové klapky v podobě úplatků nasadil své ****bní ekipě aby neviděli co nemají. Všechny však naštěstí neuplatil

Vol. kampaň nebyla férová, proti ANO byla vedena masivní často vulgární kampaň podporovaná i veřejnoprávními médii, zejm. ČT. Volby vyhrálo ANO i na mandáty, nebálo se jít do ****b samostatně, koalice stran s odlišnými programy vznikly účelově, neboť některé strany by samostatně neměly šanci uspět

Možná by stálo za úvahu, než aby p. Babiš bojoval proti ****b. podrazu, ponechat ty "rétoriky" Rakušana, Fialu apod. osudu, ať si také "zaplavou" v řízení ČR, covidu apod. ANO by ani nemuselo jejich snahu bojkotovat! Část našeho "švejkovského" národa si naběhla na kecy "politiků-ekonomů" nižší kat.

ANO a vláda pracovala solidně i přes složitost - covid, pohromy, Vrbětice, bojkotující opozice a media. Všechny slušné, soudně uvažující lidi muselo naštvat tvoření "tlup" (často pidi stran), stylem hyen soupeřily s ANA. Stupidní byly i TV besedy, cílené proti Babišovi a nacvičená rétorická cvičení

neskutečná antibabiš kampaň, ve státních médiích!! Andrej ať to SE ZDVIŽENOU HLAVOU zabalí, ANO by se mělo dohodnout s ODS. Jde o republiku, ne o koryta. Jde o práci v nejtěžší hist. době. Fiala to ovšem nezvládne..

Seniorský parlament, z.s., IČ 07132051 © 2018 - 2022. S vytvořil SEPIA SOFT s.r.o..